در حال بارگزاری ...

نحوه افزودن پروتئین وی به رژیم غذایی

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 3 دقیقه

نحوه افزودن پروتئین وی به رژیم غذایی

در این مقاله در دارونا مگ میخواهیم در مورد نحوه افزودن پروتئین وی به رژیم غذایی صحبت کنیم.

به خوبی درک شده است که بدن ما به طور روزانه به پروتئین نیاز دارد. با این حال، دانستن نحوه و زمان افزودن پروتئین می تواند چالش برانگیز باشد. بنابراین، در این مقاله سه روش ساده برای افزودن پروتئین وی به شما را آموزش می دهیم. با این حال، قبل از اینکه بدانیم چگونه و می توانیم پروتئین وی را به رژیم غذایی خود اضافه کنیم - ابتدا باید نحوه عملکرد وی را درک کرد. وی در مقایسه با پروتئین کازئین یک پروتئین زود هضم و جذب کننده محسوب می شود.

با دارونا مگ همراه باشید ....

اسیدهای آمینه حاصل از پروتئین وی معمولاً در حدود یک ساعت پس از مصرف در جریان خون قرار می گیرد. بنابراین، هنگامی که می خواهید پروتئین را سریع به بدن برسانید، می توانید پروتئین وی را در طول روز مصرف کنید. در ادامه چند فرصت کلیدی برای تغذیه بدن با وی ذکر شده است.

مشاهده و خرید مکمل های ورزشی پروتئین از دارونا

صبحانه: بدن ما به طور معمول هر شب هنگام خواب روزه می گیرد. به نوبه خود خوردن صبحانه می تواند به شما در "افطار کردن" کمک کند. برنامه روزانه صبح خود را با پروتئین به همراه کربوهیدرات متعادل کنید. روز خود را با یک منبع غنی از پروتئین با کیفیت بالا با افزودن پروتئین وی به برخی از غذاهای صبحانه یا نوشیدنی های صبحگاهی روزانه خود شروع کنید. پروتئین وی را در قهوه صبحگاهی، چای ماچا یا لاته بخارپز خود مخلوط کنید. پروتئین وی را به خمیر اضافه کنید تا غذاهای مورد علاقه صبحانه مانند پنکیک، وافل یا مافین تهیه کنید. پارافیت ماست، نان تست آووکادو، جو دوسر یا میله گرانولای خانگی درست کنید.

میان وعده: پروتئین یک میان وعده عالی است زیرا می تواند به شما کمک کند احساس سیری طولانی تری داشته باشید. پروتئین همچنین با تنظیم هورمون سیری و کاهش هورمون گرسنگی در تنظیم اشتها و میل شدید به غذا نقش دارد. در مورد میان وعده - هیچ استاندارد تعیین شده ای برای زمان بندی وجود ندارد. میان وعده ممکن است بسته به فرد، برنامه و اشتها متفاوت باشد. ممکن است بین وعده های غذایی، حین فعالیت و یا قبل از خواب پروتئین وی را مصرف کنید. یک کاسه وی را با مخلوط کردن وی با ماست امتحان کنید، سپس با میوه تازه، گرانول و عسل بریزید. با ترکیب مواد مورد علاقه خود در مخلوط کن با پروتئین وی، اسموتی درست کنید. آب، شیر، شیر سویا یا شیر بادام را اضافه کنید. سپس از مواد غنی از مواد مغذی مانند دانه ها، توت ها، اسفناج، جو دوسر، کره آجیل و موارد دیگر استفاده کنید.

خرید و مقاییسه آنلاین مکمل ورزشی از دارونا

بعد از تمرین: ماهیچه ها از پروتئین ها تشکیل شده اند و ورزش شدید طولانی مدت می تواند به طور بالقوه پروتئین ماهیچه ها را مختل کند. فعالیت بدنی شدید می تواند منجر به آسیب های ریز یا پارگی های کوچک در فیبرهای ماهیچه ای شود، که این یک واکنش گذرای طبیعی برای ورزش شدید است. اگرچه ماهیچه ها به ویژه در ساعات بعد از فعالیت پذیریای پروتئین هستند، به یاد داشته باشید که فرایند بازیابی عضلات فراتر از تمرین است و می تواند چند روز طول بکشد تا ماهیچه ها به میزان کافی پس از فعالیت بهبود یابند. اگر نمی توانید چند ثانیه بعد از فعالیت پروتئین دریافت کنید، استرس نداشته باشید. مصرف پروتئین وی را در زمانی که برای شما مناسب است پس از انجام فعالیت، هدف قرار دهید. مصرف پروتئین 9 تا 18 کیلوگرم را برای کمک به بهبود و بازسازی ماهیچه ها در نظر بگیرید.

ضروری است که همه بزرگسالان سالم مقدار کافی پروتئین را در طول روز مصرف کنند تا به نیازهای پروتئینی کمک کرده و به بهبود ماهیچه ها کمک کند. اگر نیازهای پروتئینی تنها از طریق غذا برآورده نمی شود، می توانید از مکمل های پروتئین وی برای تامین نیاز پروتئین خود استفاده کنید. نحوه استفاده از پروتئین وی کاملاً به خود شما بستگی دارد. زمان تصمیم گیری برای استفاده از پروتئین وی بستگی به شما و اهداف شما دارد. پروتئین وی را می توان در صبح، بین وعده های غذایی ، هنگام فعالیت، همراه با غذا، قبل از خواب و موارد دیگر استفاده کرد. آنچه را که برای شما مناسب است پیدا کنید. در پایان سه نکته ساده برای کمک به افزودن پروتئین وی به برنامه روزانه شما معرفی میکنیم:

میزان پروتئین مصرفی خود را پیگیری کنید تا مطمئن شوید که نیازهای روزانه خود را برآورده می کنید

در طول روز فرصت هایی را پیدا کنید که ممکن است پروتئین از بین برود-از جمله بعد از تمرین

 20تا 40 گرم پروتئین را در طول روز درمیان وعده ها مصرف کنید.

 

انصراف از نظر
خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
آرایشی
بهداشتی
مکمل دارویی
مکمل ورزشی
محصولات جنسی
تجهیزات پزشکی
مادر و کودک