در حال بارگزاری ...

برنامه تغذیه ای جدی برای افزایش وزن

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 5 دقیقه

برنامه تغذیه ای جدی برای افزایش وزن

در این مقاله در دارونا مگ میخواهیم در مورد برنامه تغذیه ای جدی برای افزایش وزن صحبت کنیم.

با شنیدن "مدیریت وزن" چه چیزی به ذهن شما می رسد؟ به احتمال زیاد فکر می کنید کاهش وزن است. با این حال، مدیریت وزن تمام جنبه های کاهش وزن، حفظ وزن موجود تا افزایش وزن را در بر میگیرد. بنابراین، چرا در ابتدا می خواهید وزن خود را افزایش دهید؟ خوب، این بستگی دارد. هم مردان و هم زنان ممکن است به طور فعال به دنبال راهی برای افزایش وزن برای کمک به ساختن اندام خود و یا رسیدن به وزن ایده آل بدن باشند. کسانی که ممکن است از مکمل های افزایش وزن استفاده کنند ممکن است شامل افرادی باشد که به بهبودی جدی نیاز دارند، مصرف کالری کافی از طریق غذا و یا مصرف مقدار زیادی انرژی برای آنها مشکل است، اما افزایش وزن بدون توجه به رژیم غذایی آنها چالش برانگیز است. اگر می توانید با هر یک از موارد بالا ارتباط برقرار کنید ، ممکن است مکمل افزایش وزن فقط برای شما مناسب باشد.

با دارونا مگ همراه باشید ....

مشاهده و خرید مکمل های افزایش وزن از دارونا

سفر برای افزایش وزن:از هر دوستی در مورد سفر خود برای افزایش وزن بپرسید. به احتمال زیاد برخی را پیدا خواهید کرد که می گویند می توانند به راحتی وزن خود را افزایش دهند، در حالی که دیگران ممکن است به زمان، تلاش و فکر بیشتری نیاز داشته باشند. در مجموع، هدف افزایش وزن ممکن است کار آسانی به نظر برسد، اما در واقع می تواند برای برخی بسیار چالش برانگیز باشد. مهم است که به یاد داشته باشید نیازهای مختلف کالری برای هر کس با هم متفاوت است. در نهایت، میزان و توانایی افزایش وزن برای همه متفاوت است و بسیار فردی است. توانایی شما برای افزایش وزن به طور بالقوه می تواند تحت تأثیر بدن، متابولیسم و ​​نوع و سطح فعالیت شما باشد. متابولیسم یک جزء کلیدی است، زیرا به طور کلی بافت ماهیچه ای از نظر متابولیکی بیشتر از بافت چربی فعال است. هرچه ماهیچه های بیشتری داشته باشید، بدن شما کالری بیشتری می سوزاند. همچنین نوع و سطح فعالیت شما می تواند بر میزان کالری مورد نیاز شما تأثیر زیادی بگذارد، زیرا عموماً هرچه بیشتر حرکت کنید، بدن و ماهیچه های شما به کالری بیشتری نیاز دارند. اگر هدف شما افزایش وزن است ، در نظر گرفتن همه این عوامل مهم است. بنابراین ، برای افزایش وزن در مورد رژیم غذایی دقیقاً چه چیزی لازم است؟

همه کالری ها با هم برابر نیستند:خوب، وقتی صحبت از افزایش وزن می شود - مواد مغذی به اندازه کالری مهم هستند. رژیم غذایی که دنبال می کنید، غذاهایی که انتخاب می کنید و کالری هایی که مصرف می کنید اهمیت زیادی دارد. بدن شما از رژیم غذایی که دریافت می کنید کالری دریافت می کند و مهم است که مواد مغذی مناسب را مصرف کنید. علاوه بر این، اینکه کالری اضافی از کجا می آید بستگی به اهداف تناسب اندام شما دارد. اگر علاقمند به افزایش وزن و عضله هستید، ممکن است مصرف پروتئین خود را به مدت طولانی با یک برنامه ورزشی مقاومتی افزایش دهید. اگر به افزایش وزن کلی علاقه دارید، ممکن است تعادل دریافت پروتئین های مغذی، کربوهیدرات و چربی را افزایش دهید. فرصت های مختلف سوخت رسانی را در طول روز پیدا کنید و غذاهای متنوعی را برای کمک به تامین نیازهای کالری خود در نظر بگیرید.

خرید و مقاییسه آنلاین مکمل ورزشی از دارونا

چه زمانی به سراغ مکمل های افزایش وزن بروید:برخی ممکن است بدون توجه به رژیم غذایی، افزایش وزن را به چالش بکشند. اگر نیازهای غذایی به تنهایی از طریق غذا برآورده نمی شود، می توانید مکمل افزایش وزن را برای کمک به تامین نیازهای کالری خود در نظر بگیرید. همیشه به دنبال یک رویکرد باشید “اول غذا”. ابتدا با افزودن غذاهای پرکالری و غنی از مواد مغذی مانند آجیل، کره آجیل، تخم مرغ ،لبنیات پر چرب، ماهی های چرب و روغن های گیاهی شروع کنید. برآوردن نیازهای کالری برای افزایش وزن ممکن است یک کار دلهره آور به نظر برسد. برخی ممکن است احساس کنند که هرگز نمی توانند در یک روز به اندازه کافی غذا بخورند. با این حال، این زمانی است که مکمل های افزایش وزن وارد عمل می شوند. مکمل های افزایش وزن یا "افزایش دهنده" مکمل های پر کالری و پروتئینی هستند که به منظور افزایش وزن یا حفظ وزن مصرف می شوند. در اینجا نحوه کار توضیح داده شده است.

نحوه استفاده از گینرها:Optimum Nutrition Serious Mass برای کمک به عضله سازی و افزایش وزن طراحی شده است. این یک فرمول افزایش وزن با پروتئین بالا است که 1250 کالری در هر وعده (حدود 2 قاشق غذاخوری) فراهم می کند. این مقدار کالری برای حمایت از اهداف افزایش وزن شما طراحی شده است. اینطور فکر کنید: حدود 3500 کالری در یک پوند یا نیم کیلو وجود دارد. بنابراین، مصرف یک وعده تغذیه مطلوب برای هر روز بیش از نیازهای مراقبت شما می تواند حدود 8،750 کالری اضافی در یک هفته به شما بدهد - یعنی حدود یک کیلو وزن. ممکن است برای کاربران جدید مفید باشد که با نصف وعده غذا شروع کنند و به تدریج به یک وعده کامل افزایش داده شود. همچنین می توانید با افزودن سایر مواد مانند شیر کامل، شیر سویا، کره آجیل، دانه ها و یا میوه ها میزان کالری خود را افزایش دهید.

فرصت های زیادی در طول روز برای افزودن Optimum Nutrition Serious Mass به برنامه روزانه شما وجود دارد. آنچه را که برای شما مناسب است پیدا کنید. قبل از هر چیز - یک تصور رایج این است که منظور از گینرها به جای وعده های غذایی است. با این حال ، هدف افزایش دهندگان رژیم غذایی مکمل است، نه جایگزین آن. گینرها می توانند راهی مناسب برای افزایش کالری شما باشند.

نتیجه گیری:Optimum Nutrition Serious Mass برای بزرگسالان سالمی طراحی شده است که نیاز به کالری اضافی دارند، اما مصرف کالری کافی از طریق غذا به تنهایی چالش برانگیز است. یک وعده حاوی 1250 کالری برای حمایت از اهداف افزایش وزن و 50 گرم پروتئین برای کمک به بهبود و تقویت عضلات است، در صورتی که علاوه بر مصرف کالری معمولی و تمرینات منظم مقاومت در برابر وزن مصرف شود. به یاد داشته باشید، افزایش وزن مستلزم کار سخت، زمان و فداکاری است، اما مهمتر از همه - به تعادل تمرینات مقاومتی مناسب و تغذیه با کیفیت نیاز دارد.

انصراف از نظر
خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
آرایشی
بهداشتی
مکمل دارویی
مکمل ورزشی
محصولات جنسی
تجهیزات پزشکی
مادر و کودک