در حال بارگزاری ...
نمایش صفحه 1 از 1
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:
  • موقعیت
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  • ارزان‌ترین
  • زمان ایجاد
  • گران‌ترین
  • پرفروش‌ترین
  • پربازدید‌ترین
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا

شركت ايران ناژو (سهامي خاص) با هدف توليد محصولات دارويي، آرايشي و بهداشتي از سال 1361 به ثبت رسيده و از سوي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و وزارت صنايع مجوزهاي توليد و پخش محصولات دارويي، آرايشي و بهداشتي را دريافت كرده است. شركت ايران ناژو داراي بيش از 220 نفر كادر است كه در ميان اين افراد تعداد 60 نفر فارغ التحصيل دانشگاهي در رشته هاي داروسازي، پزشكي، شيمي، ميكروبيولوژي، تغذيه، فيزيك، حسابداري، مكانيك، كامپيوتر، آمار و مديريت وجود دارند.

توان اصلي اين شركت عزم مديريت در جهت تشخيص نيازها و كسب رضايت مشتريان مي باشد. كيفيت فعاليتها و محصولات شركت ايران ناژو مورد تائيد سازمانهاي مسئول قرار گرفته است. این شرکت با عضویت در سندیکای صنایع داروهای انسانی ایران، انجمن صنایع شوینده آرایشی بهداشتی، تعاونی تولید کنندگان داروهای انسانی، تعاونی تولید کنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی و انجمن مدیران کنترل کیفیت صنایع سعی در ایفای نقش خود به عنوان یک عضو تاثیر گذار در صنایع دارویی آرایشی و بهداشتی نموده است.

به منظور دستیابی به حداکثر اطمینان از روند صحیح عملیات واحدهای بخش های مختلف شرکت از جمله: تولید، کنترل، آموزش، فرمولاسیون، فنی، تدارکات، فروش و انبارها، سیستم جامع مدیریت تضمین کیفیت از تاریخ 1382 دراین شرکت استقرار یافت. این شرکت ضمن اخذ گواهينامه ايزو 9001 از سازمان استاندارد جهاني توانسته است در نهادینه نمودن برنامه ریزی، توسعه هدفمند، کارجمعی، نظارت دقیق، آموزش های داخلی و خارجی و رضایت مشتری نقش بسیار موثری را ایفا نماید. اجرای این سیستم را کمیته ای متشکل از پرسنل داخلی آموزش دیده و مورد تایید سازمان استاندارد جهانی راهبری می نماید.

با توجه به تاثیر بسزای تضمین کیفیت در راهبرد تولید محصولاتی با کیفیت برتر، این مهم همواره در شرکت ایران ناژو مدنظر قرار داشته تا با رعایت قوانین و  دستورالعمل های مربوط به روش های بهینه تولید، توزین، کنترل و... نسبت به تولید محصولاتی با کیفیت برتر اقدام شود. در این راستا جهت خطوط تولید شرکت گواهینامه GMP توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صادر شده استاز ابتداي تاسيس شركت ايران ناژو، بخش كنترل كيفيت همواره به عنوان عاملي مهم مورد توجه بوده است.بر اين اساس براي رسيدن به اهداف شركت، پنج آزمايشگاه شیمی تجزیه، تجزیه دستگاهی، آزمایشگاه میکروبیولژی، آزمایشگاه فیزیک و بسته بندی و IPQC یا کنترل حین فرایند با وسايل و تجهيزات پيشرفته آماده گرديده و همه آنها توسط كاركنان متخصص و آموزش ديده اداره می گردند.

 

خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
آرایشی
بهداشتی
مکمل دارویی
مکمل ورزشی
محصولات جنسی
تجهیزات پزشکی
مادر و کودک