در حال بارگزاری ...
نمایش صفحه 1 از 1
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:
  • موقعیت
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  • ارزان‌ترین
  • زمان ایجاد
  • گران‌ترین
  • پرفروش‌ترین
  • پربازدید‌ترین
74٬999 تومان
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا

در سال 2008 شرکت داروسازی تسنیم تاسیس شد. در آن زمان ، تسنیم فارما به عنوان یکی از معدود شرکت های داروسازی بخش خصوصی در ایران محسوب می شد. از اواسط سال 2008 ، ساخت اولین خط تولید دارای مجوز GMP برای فرم های دوز خوراکی جامد آغاز شد. در سال 2010 با تکمیل موفقیت آمیز تأسیسات تولیدی ، اولین دسته از محصولات تجویزی که برای بیماریهای قلبی عروقی هدف قرار گرفته بودند ، راه اندازی شد. علیرغم رقابت شدید در این بخش درمانی، کیفیت و بسته بندی جدید محصولات راه اندازی شده در میان متخصصان قلب و عروق تسنیم داروسازی بسیار مناسب است و این امر در مدت زمان کوتاهی به افزایش درآمد شرکت کمک شایانی کرد. در سال 2012 ، تسنیم فارما شروع به تولید محصولات مکمل برای افراد مسن کرد و این شرکت به طور رسمی سبد محصولات خود را برای مکمل محصولات گسترش داد.

در 2014 این شرکت یک استراتژی رشد برای 5 سال آینده ارائه داد و تصمیم گرفت اولین شرکت ایرانی با استانداردهای بین المللی باشد. تسنیم تصمیم گرفت با شرکت های برجسته بین المللی همکاری کند و این شرکت می تواند 4 معامله بین المللی با مجوز با شرکتهای معروف اتحادیه اروپا و استرالیا منعقد کند. در همان سال ، تسنیم دو دفتر فروش منطقه ای در کشورهای همسایه افتتاح کرد و بیش از 35 مارک تجاری عمومی را در این بازارها به بازار عرضه کرد. در سال 2016 ، این شرکت محصولات ژل نرم را برای گسترش شرکت معرفی کرد و اولین تأسیسات ژل نرم را در آگوست 2016 راه اندازی کرد. و پیشرفت این شرکت همچنان ادامه دارد.

چشم انداز تسنیم
جمعیت زیاد و رو به رشد بیش از 80 میلیون نفر و دسترسی نسبتاً گسترده به خدمات مراقبت های بهداشتی ، ایران را به یک بازار دارویی جذاب در منطقه MENA تبدیل کرده است. امروزه صنعت محلی 90 درصد نیازهای بازار محلی را پوشش می دهد. با این حال ، ایران هنوز به واردات داروهای تخصصی وابسته است. تخمین زده می شود که شرکت های دولتی 80 درصد بازار دارویی را کنترل می کنند. با این حال ، شرکت های خصوصی به تدریج شروع به کسب سهم بازار می کنند که در نتیجه مشوق ها و تشویق های وزارت بهداشت برای تولید محلی داروهای با کیفیت است. امروزه صنعت داروسازی نیز شروع به صادرات محصولات خود به بازارهای منطقه ای اطراف کرده است.

با توجه به تحولات بازار ، چشم انداز تسنیم فارما این است که به یک شرکت داروسازی درجه یک تبدیل شود که ریشه در ایران دارد و یک بازیگر کلیدی در مناطق درمانی تعیین شده است.

ماموریت تسنیم
این شرکت تلاش میکند تا یک شرکت دارویی درجه یک باشد. چشم انداز این شرکت توسط نوآوری، صداقت و مسئولیت اجتماعی هدایت می شود. هدف تسنیم بهبود زندگی بیمارانی است که از داروهای تسنیم فارما استفاده می کنند.

خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
آرایشی
بهداشتی
مکمل دارویی
مکمل ورزشی
محصولات جنسی
تجهیزات پزشکی
مادر و کودک