در حال بارگزاری ...
نمایش صفحه 1 از 1
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:
  • موقعیت
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  • ارزان‌ترین
  • زمان ایجاد
  • گران‌ترین
  • پرفروش‌ترین
  • پربازدید‌ترین
37٬999 تومان
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
46٬999 تومان
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
37٬999 تومان
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
39٬999 تومان
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
پیشنهاد وقت خرید
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا

شرکت تافته آرین در اوایل دهه شصت فعالیت خود را با تولید محصولات سلولزی بهداشتی در شهر صنعتی رشت، آغاز کرد. این شرکت از ابتدا، تولید محصولات سلامت و با کیفیت را سرلوحه فعالیت خود قرار داده و محصولات خود را تحت نام تجاری «تافته»، زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی ایران و سازمان ملی استاندارد، تولید نموده است.

از آن‌ جهت که آگاهی کامل از دوران پریود و طبیعی دانستن آن، موجب سلامت جسمی و روحی دختران و بانوان عزیز سرزمین‌مان می‌شود؛ تافته وظیفه‌ی خود می‌داند تا با آموزش و ترویج فرهنگ پریود به جامعه، در کنار تولید با کیفیت محصولات بهداشتی، برای آرامش خیال و افزایش حس اعتماد به نفس دختران و بانوان تلاش کند و همراه همیشگی آن‌ها باشد.

باید پذیرفت که پریود، فرایند طبیعی بسیار مهمی در زندگی بانوان است و درنتیجه دلیلی برای پنهان کردن آن و مسائل پیرامونش وجود ندارد؛ پذیرش همه‌ی این باورهای درست در جامعه به دختران و بانوان حس آزادی، پویایی و تأثیر گذاری خواهد داد و این آرزویی است که تافته همواره برای رسیدن به آن تلاش می‌کند. بنابراین تافته می‌خواهد دختران و بانوان ایران زمین به دور از نگرانی و در مسیر تابو شکنی از این دوران مهم در زندگی خود، به بهداشت و سلامت فردی خود اهمیت دهند. 

استانداردها و افتخارات

انتخاب تافته به عنوان واحد نمونه کیفی، واحد نمونه صنعتی و واحد نمونه استاندارد در سال های متمادی، گواه دیگری بر تأکید این شرکت به حفظ و ارتقاء کیفیت محصولات سلولزی بهداشتی ایران می باشد.

شرکت تافته آرین با برنامه ریزی و اجرای فرآیندهای کاری در بستر استانداردهای جهانی و تلاش بر پیشرفت در تحقیق و توسعه به وسیله آزمایش‌های آکرودیته (اعتبار سنجی) در راستای هدف والای رضایتمندی مشتری، متمرکز است؛ از این رو با دریافت گواهی نامه بین المللی درماتست از درماتولوژی آلمان، مبنی بر ضد حساسیت بودن نوارهای بهداشتی تافته برای مصرف کننده قدمی مهم و اساسی در این راه را برداشته است.

هدف و چشم انداز

هدف تافته، بهبود سلامت جامعه از طریق تولید محصولات سلولزی بهداشتی با کیفیت است؛ بنابراین تافته پیوسته در حال رصد بازار و شناسایی نیازهای جامعه است تا محصولات را به گونه‌ای طراحی، تولید و عرضه کند که در نهایت به بهترین نحو ممکن پاسخگوی نیاز مصرف کننده باشد؛ از این رو، سبد محصولات تافته گسترده و متنوع است. این شرکت هم اکنون با ظرفیت تولید سالیانه سی هزار تن همچنان با نگاه به آینده محصولات جدیدی را در جهت خدمت به ارتقاء بهداشت خانواده معرفی می‌نماید.

شرکت تافته آرین معتقد است “بانوی ایرانی، لایق بهترین‌‌ها است”. بنابراین همواره در تلاش است تا با بهره‌گیری از جدیدترین ماشین آلات با فن آوری روز دنیا و همچنین استفاده از مدرن ترین روش‌های تولید؛ کیفیت محصولات تافته را حفظ کرده و ارتقا دهد.

خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
آرایشی
بهداشتی
مکمل دارویی
مکمل ورزشی
محصولات جنسی
تجهیزات پزشکی
مادر و کودک