در حال بارگزاری ...
نمایش صفحه 1 از 1
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:
  • موقعیت
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  • ارزان‌ترین
  • زمان ایجاد
  • گران‌ترین
  • پرفروش‌ترین
  • پربازدید‌ترین
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا

فرهنگ تغذیه از دیرباز تا کنون دچار فراز و نشیب‌های بسیاری بوده که تأثیر مستقیم آن بر سلامت افراد کاملا مشهود می‌باشد. امروزه کربوهیدرات و اسیدهای چرب اشباع جایگزین پروتئین و اسیدهای چرب اشباع نشده است که از علل عمده آن می‌توان به کمبود وقت آزاد به منظور تهیه غذای سالم و ترجیح افراد به استفاده از غذاهای آماده به منظور صرفه جویی در زمان اشاره کرد.

از آنجا که ویتامین‌ها، مواد معدنی و اسیدهای چرب برای رشد، سلامت و زندگی ضروری هستند لذا؛ استفاده از مکمل‌های غذایی و غذاهای غنی شده امری پذیرفته شده در میان مصرف‌کنندگان جهانی است. قابل ذکر است که گروههای مختلف نیازهای متفاوتی داشته و گروههای خاصی از جمعیت آسیب‌پذیری بیشتری نسبت به سوءتغذیه دارند. همانند؛ زنان باردار، زنان یائسه، سالمندان و کودکان.

هدف سوپرابیون ایجاد زندگی بهتر برای مردمان حاضر و نسل آتی می‌باشد. بدین منظور اکسون فارمد ایرانیان توسط گروهی از برترین‌های صنعت داروسازی و متخصصین در امر تغذیه با تأکید بر تحقیق و توسعه در خصوص فرمولاسیون مختلف برای نیازهای متفاوت تأسیس شد.

تمامی محصولات سوپرابیون از یک شرکت سوئیسی به نام “DSM” به صورت پریمیکس وارد شده و در کارخانه کیش‌مدیفارم تولید و بسته‌بندی می‌گردد.

DSM یک شرکت چند ملیتی مبتنی بر علم در زمینه تغذیه، سلامت و زندگی پایدار است.®Quali نام تجاری شرکت DSM می‌باشد. Quali®-Blends ترکیبی از ویتامین‌ها، کاروتنوئیدها، مواد معدنی و طیف گسترده‌ای از مواد مغذی است که بصورت مایع و پودر پریمیکس (منظور محصولی است که شامل مواد ترکیب شده‌ی آماده است) تهیه می‌شود. برای DSM کیفیت، شیوه زندگی است که هسته  Quality for LifeTM را تشکیل می‌دهد.

محصولات سوپرابیون با بهره‌گیری از فرمولاسیون و مواد اولیه شرکت  “DSM” با تأکید بر کیفیت به منظور بازده هرچه بیشتر، اطمینان بر ادعای تولیدکنندگان، پایداری به جهت حفظ راحتی مصرف کننده و قابل ردیابی بودن مواد متشکله از منابع معتبر جهانی تغذیه و سلامت از سال 2015 در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفت.

امید است بتوانیم گامی در جهت سلامت افراد جامعه خود برداشته باشیم.

میکوشیم تا سلامتی سهم همه افراد باشد.

 

سوپرابیون

مکمل سلامتی شما

خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
آرایشی
بهداشتی
مکمل دارویی
مکمل ورزشی
محصولات جنسی
تجهیزات پزشکی
مادر و کودک