در حال بارگزاری ...
نمایش صفحه 1 از 1
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:
  • موقعیت
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  • ارزان‌ترین
  • زمان ایجاد
  • گران‌ترین
  • پرفروش‌ترین
  • پربازدید‌ترین
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا

شرکت سیمرغ داروعطار در سال ۱۳۹۱با همت و سرمایه ی ۸ نفر از داروسازان شهرستان نیشابور و حسابداری مجرب ، تاسیس گردید .

ساختمان شرکت در زمینی به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع و با سرمایه ۹۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال ، در شهرک صنعتی خیام شهرستان نیشابور احداث و تجهیز شد.

در حال حاضر شرکت سیمرغ داروی عطار ، با ایجاد ۳ خط تولید مجهز ، مفتخر است که با تلاش های شبانه روزی و بهره گیری از کارشناسان و مشاوران با تجربه ی فنی و مهندسی ، با ایجاد GMPمناسب تولید مطابق با دستورالعمل( PIC/S ,Clean Room ، آب دارویی PW، تهویه ی مناسب با کمک HVAC)و استقرار ماشین آلات مدرن و برتر ، در آغاز تولید قرار گرفته است و امیدوار است که در آینده ای نزدیک ، گامی بلند در راستای ارتقای کیفیت داروی ایرانی بردارد .

هدف شرکت سیمرغ داروی عطار ، تامین بخشی از نیازهای دارویی کشور در بالاترین سطح کیفی ، منطبق با استانداردهای روز بین المللی می باشد .

این شرکت ، تولید کننده دارو های طبیعی ، مکمل و همچنین داروهای شیمیایی ، خوراکی و موضعی غیر استریل در اشکال قرص ، کپسول ، شربت ، سوسپانسیون ، قطره ، کرم ، پماد و ژل می باشد .

فرمولاسیون محصولات در این شرکت به وسیله پیشرفته ترین و دقیق ترین روش های آزمایشگاهی ، مورد تایید و کنترل کامل قرار می گیرد و نتیجه آن ، کیفیت بسیار بالای داروی ساخته شده با حفظ خصوصیات شیمیایی مواد و اثر بخشی مناسب است که قابل قیاس با نمونه های تجاری خارجی می باشد .

در شرکت سیمرغ داروی عطار از یک سیستم ارزشیابی کامل به عنوان رکن اصلی کنترل کیفیت استفاده می شود .

کنترل بی وقفه تمام مراحل تولید از مواد اولیه تا فرآورده نهایی در آزمایشگاه های کنترل کیفیت و واحد تضمین کیفیت این شرکت صورت می گیرد .

واحد کنترل کیفیت شرکت سیمرغ داروی عطار ، مجهز به آزمایشگاه کنترل کیفیت حین تولید ( IPQC) ، آزمایشگاه شیمی ، آزمایشگاه میکرو بیولوژی ، آزمایشگاه آنالیتیکال و بخش تحقیق و توسعه (R & D) می باشد .

بخش تحقیق وتوسعه (R & D) شرکت سیمرغ داروی عطار ، مسئول پروژه های تحقیقاتی بوده و تمام فرآیندهای آن بر اساس نیاز های GMP و قواعد WHO، طراحی و اجرا می گردد.

ما با انتخاب محصولات مناسب برای تولید در تلاش هستیم تا ضمن حفظ جایگاه رقابتی ، نیاز مشتریان را برآورده نموده و با تولید دارو های جدید و مورد نیاز بیماران ، سلامت جامعه را تضمین کنیم .

شرکت دارو سازی سیمرغ داروی عطار ، رشد و پیشرفت های سریع خود را مدیون خلاقیت ، نوآوری و تلاشهای بی وقفه مدیران و کارکنان خود می داند .

ما اعتقاد داریم که تنها با تولید دارویی موثر، با کیفیت و ایمن ، می توانیم در انجام ماموریت خود به عنوان یک شرکت داروسازی مقتدر ، سربلند باشیم .

خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
آرایشی
بهداشتی
مکمل دارویی
مکمل ورزشی
محصولات جنسی
تجهیزات پزشکی
مادر و کودک