در حال بارگزاری ...
نمایش صفحه 1 از 1
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:
 • موقعیت
 • نام : الف تا ی
 • نام : ی تا الف
 • ارزان‌ترین
 • زمان ایجاد
 • گران‌ترین
 • پرفروش‌ترین
 • پربازدید‌ترین
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا

شرکت داروسازی شهردارو با بیش از ۵ دهه حضور مستمر در صنعت دارو در سال ۱۳۴۳ تحت عنوان فارمکس(شهر دارو) پروانه ثبت خود را دریافت و در سال بعد موفق به کسب پروانه تاسیس کارخانه خود گردید و در طی سال‌های ۱۳۴۴ تا ۱۳۵۱ در حال امور آماده‌سازی و ساخت و ساز بخش‌های مختلف کارخانه بود و از سال ۱۳۵۱ رسما کار تولید محصولات خود را با دو خط تولید مایعات و جامدات در کارخانه‌ای به وسعت ۲۰۳۵۸ مترمربع و با زیربنایی بالغ بر ۹۲۵۶ مترمربع در منطقه فرماندشت شهریار آغاز کرد. در طی سال‌های ۱۳۷۰-۱۳۶۰ به تدریج سالن‌های مختلف تولید، آزمایشگاه، مرکز تحقیقات با امکانات و دستگاه‌های پیشرفته به کارخانه اضافه گردید که این امر در پیشرفت و تولید محصولات با بهترین کیفیت نقش مهمی را ایفا نمود. همچنین نقطه عطف پیشرفت‌های این شرکت را می‌توان از سال ۱۳۸۰ به بعد دانست که با ورود مجهزترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها و همچنین وجود نیروهای متخصص دانشگاهی و مجرب توانست گام‌های بزرگی را در صنعت داروسازی کشور بردارد. شرکت داروسازی شهر دارو با قدمتی بیش از ۴۰ سال در عرصه فرمولاسیون و تحقیقات دارویی و تولید اشکال مختلف دارویی، آرایشی و بهداشتی به عنوان یکی از کامل‌ترین مجموعه‌های دارویی کشور می‌باشد. این شرکت با شناخت عمیق خود از نیازمندی‌های دارویی کشور و علاقه‌مندی شدید مدیریت آن، با متمرکز نمودن تخصص و فن آوری جدید و بهره‌گیری از۲۵۰ پرسنل متخصص در روند توسعه، گام‌های موثری برداشته و بر اساس اهداف تعیین شده آن، برنامه استراتژیک خود را تدوین نموده‌است که در قالب اهداف کلی رشد و توسعه، کاهش هزینه‌های تولید و اداری، بهبود ساختار سازمانی و منابع انسانی، تولید محصولات جدید و بهینه‌سازی فرمولاسیون‌های دارویی بوده است. با این هدف، تولید محصولات جدید به شکل Pellet و داروهای آهسته‌رهش که از پروژه‌های جدید و مدرن داروسازی در جهان است، در برنامه تولید شرکت داروسازی شهردارو قرار گرفته‌است. شرکت شهردارو با بهره‌گیری از آموزه "توسعه مبتنی بر دانایی" به منظور رعایت استانداردها و دستیابی هر چه بیشتر به اصول GMP به ایجاد زیر ساخت های لازم به منظور فعال‌سازی خطوط تولید اقدام نموده‌است و داروهای مورد نیاز کشور را براساس پروانه‌های ‌وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و با استفاده از بهترین منابع اروپایی تولید می‌نماید و هم اکنون نیز برخی محصولات را تحت لیسانس «شرکت اتی فارم فرانسه» به بازار مصرف عرضه می‌نماید.

خطوط تولید شرکت داروسازی شهردارو مشتمل بر تولید ۱۳۶فرآورده دارویی بصورت قرص، کپسول، پلت، قطره، سوسپانسیون و شربت می باشد که در گروه های مختلف درمانی شامل مکمل های رژیمی - غذایی، داروهاي قلبي - عروقي، داروهای کاهنده چربی خون، داروهای کاهنده قند خون، داروهای موثر بر سیستم عصبی مرکزی، داروهای ضد درد، داروهای ضد میگرن، داروهای سرماخوردگی بزرگسالان، داروهای سرماخوردگی اطفال، داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی، داروهای آنتی هیستامین، داروی ضد سرگیجه، داروهای دستگاه گوارش، داروهای دستگاه تنفسی، داروهای موثر بر مجاری ادراری- تناسلی، دهانشویه ها و محلول های ضد عفونی کننده، شامپوها و داروهای متفرقه تولید و عرضه می گردد.

نوآوری، خلاقیت و کیفیت محصولات مطابق با استانداردهای معتبر ملی و بین‌المللی، استفاده از فن‌آوری روز دنیا و آگاهی از مسئولیت خطیر نسبت به بهداشت و سلامتی جامعه و همچنین حفظ محیط‌ زیست از عوامل کلیدی موفقیت شرکت می‌باشند.

شرکت شهردارو براین عقیده استوار است که محصولات دارویی و بهداشتی شرکت ضامن سلامت و بهداشت جامعه خواهد‌بود و تلاش بی‌شائبه شرکت را در جهت رضایت بیماران و مصرف‌کنندگان محصولات خواهد داشت. دراین راستا برای بدست آوردن اهداف شرکت، سیاست‌های ذیل را اتخاذ نموده‌است:

 • رعایت استانداردهای ملی و بین‌المللی جهت ارتقاء کیفیت محصولات و تولید محصولات جدید
 • استفاده بهینه مستمر از منابع (مواد اولیه، تجهیزات و ...)
 • تولید محصولات جدید مطابق با نیاز بازار دارویی کشور
 • سیستم مدیریت مدرن و توسعه پایداراز طریق نوآوری، بهبود مستمرو تعالی سازمان
 • ایجاد زمینه مناسب برای توسعه و بهبود منابع انسانی از طریق آموزش
 • داشتن محیطی سبز برای نسل آینده

شرکت داروسازی شهردارو در نظر دارد به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده دارو و مکمل‌های غذایی با تمرکز ویژه بر روی محصولات جدید در سطح کشور فعالیت نموده و ضمن حفظ موقعیت شرکت از نظر تکنولوژی برتر تجهیزات تولیدی، با توسعه درک نیازهای مشتریان، فعالیت های خود را در زمینه تولید محصولات جدید توسعه داده و نقش برتر در بازارهای داخلی و نفوذ در بازارهای خارجی داشته باشد. این شرکت با تمام توان سعی دارد تا با استفاده بهینه از منابع و فرصت های موجود و ایجاد انگیزه و ارتقاء توانمندی‌های شغلی کارکنان از طریق آموزش مستمر، اقدام نموده و با حفظ جایگاه و رشد و بهبود مستمر کسب وکار، همچنان به عنوان شرکت الگو در صنعت شناخته شود.

خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
آرایشی
بهداشتی
مکمل دارویی
مکمل ورزشی
محصولات جنسی
تجهیزات پزشکی
مادر و کودک