در حال بارگزاری ...
نمایش صفحه 1 از 1
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:
  • موقعیت
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  • ارزان‌ترین
  • زمان ایجاد
  • گران‌ترین
  • پرفروش‌ترین
  • پربازدید‌ترین
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا

شرکت فارما پلاس با بررسی نیاز جسمانی ورزشکاران در حوزه های مختلف ورزشی و همچنین نیاز اقشار دیگر جامعه جهت داشتن زندگی سالم تر با گرد هم آوردن متخصصین  حوزه سلامت و تغذیه  اقدام به تولید مکمل هایی در حوزه ورزش و سلامت نموده است. هدف فارما پلاس تولید مکمل هایی با بالاترین کیفیت طبق متد های روز دنیا است

فارماپلاس یک شرکت پیشرو در مراقبت های بهداشتی است و Pharma Plus یک تجارت هدفمند است که متعهد به کمک به مردم برای زندگی بهتر است. این شرکت متعهد به ارائه خدمات بهداشتی و برندهای ارزش افزوده به پایگاه مشتریان خود از طریق استراتژی ها و مشارکت های گسترده می باشد.
فارما پلاس یکی از شرکت های پیشرو در زمینه داروسازی و پارادارویی است که هدف آن افزودن امتیاز به منطقه لوانت: لبنان، سوریه و اردن است.

مشاوره فارما پلاس یک مشاور با تجربه در زمینه معاملات مجوزهای زیست دارویی مرحله قبل از تجارت است. این شرکت برای تمام مراحل تراکنش های صدور مجوز، از منبع یابی تا بسته شدن، ارزش قائل می باشد.

فارما پلاس فرصت های بالقوه مجوز زیست دارویی را شناسایی، تجزیه و تحلیل، تجاری سازی و ارزیابی می کند.

رویکرد فارما پلاس، راه‌حل‌های جدید و نوآورانه و همچنین راه‌حل‌های سنتی را که به‌طور خاص برای نیازهای مشتریان طراحی شده‌اند، متعادل می‌کند. فارما پلاس خدمات خود را به صورت جهانی ارائه می دهد و از ترکیبی منحصر به فرد از پایگاه داده های جستجو و قراردادهای صدور مجوز مشارکت داخلی و شبکه بین المللی شرکا استفاده می کند.

تمرکز فارما پلاس : 
جستجوی فناوری
مشارکت استراتژیک
معاملات مجوز معیار


تجربه فارما پلاس زمینه های بیماری از جمله اختلالات خودایمنی، اندام های خونی و خون ساز، اختلالات استخوانی، اختلالات قلبی عروقی، اختلالات CNS، پوست، اختلالات چشمی، اختلالات گوارشی، اختلالات ژنتیکی، بیماری های عفونی، اختلالات التهابی، اختلالات اسکلتی عضلانی، انکولوژی، اختلالات تنفسی را پوشش می دهد. ، پیوند، واکسن ها، فناوری های آنتی بادی، تصویربرداری، ژنریک های تخصصی و تشخیص نیز جزء تجربه های این شرکت می باشد.

خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
آرایشی
بهداشتی
مکمل دارویی
مکمل ورزشی
محصولات جنسی
تجهیزات پزشکی
مادر و کودک