در حال بارگزاری ...
نمایش صفحه 1 از 1
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:
  • موقعیت
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  • ارزان‌ترین
  • زمان ایجاد
  • گران‌ترین
  • پرفروش‌ترین
  • پربازدید‌ترین
139٬600 تومان
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا

شرکت دانش بنیان تحقیق و تولید فرآورده های طب سنتی نیکا

شرکت نیکا برای تولید محصولات از گیاهان داروئی و عسل کاملا ارگانیک استفاده می کند. برای اطمینان از اثر بخشی فرآورده های نیکا، گیاهان داروئی با نظارت مستقیم کارشناسان نیکا تولید می شوند و به دلیل حساسیت زیاد، عسل و سایر فراورده های زنبور عسل که در محصولات نیکا مورد استفاده قرار می گیرند به شکل مستقیم و تحت شرایط خاص توسط گروه نیکا تولید می شوند. مزارع قرار گیری کندوهای تولید عسل نیکا برای دوری از آلودگی های محیطی و مجاورت با پوشش های خاص گیاهی در ارتفاعات انتخاب شده اند.

زخم دیابتی و زخم بستر نگران کننده هستند

زخم ها گاهی نسبت به درمان مقاومت می کنند، عمیق می شوند یا در سطح پوست گسترش پیدا می کنند. گاهی عفونت با خود به همراه می آورند. و ممکن است کار را به جایی برسانند که راهی جز قطع عضو باقی نماند. زخم های دیابتی و زخم بستر از لجباز ترین ها در این دسته هستند. در این شرایط نگرانی بیمار و خانواده او به خوبی قابل درک است.

شرکت فرآورده های طب سنتی نیکا

درمان جایگزین قطع عضو

تهدید عفونت برای بدن جدی است. به همین دلیل اقدامات تهاجمی مانند عمل جراحی قطع عضو برای مقابله با عفونت ناشی از زخم و نجات جان بیمار توسط مراکز درمانی انجام می شود.
گروه تحقیقات زخم نیکا راه حلی جایگزین برای قطع عضو ارائه می کند. همچنین برای درمان زخم، پیوسته تحقیق می کند.

نمونه های فراوانی از بیماران وجود دارند که توانسته اند با استفاده از محصول تخصصی درمان زخم الیو و هانی نیکا پای مبتلا به زخم دیابتی خود را از قطع شدن نجات دهند. و بیماران بستری زیادی، گسترش زخم بستر خود را متوقف و آن را ترمیم کنند. به یاد داشته باشیم قطع عضو بارعاطفی زیادی به بیمار و اطرافیانش وارد کرده و زندگی مستقل را برای بیمار دشوار می کند.
شرکت نیکا برای درمان زخم تحقیق می کند تا قطع عضو همیشه آخرین راه باقی بماند.

خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
آرایشی
بهداشتی
مکمل دارویی
مکمل ورزشی
محصولات جنسی
تجهیزات پزشکی
مادر و کودک