در حال بارگزاری ...
نمایش صفحه 1 از 1
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:
  • موقعیت
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  • ارزان‌ترین
  • زمان ایجاد
  • گران‌ترین
  • پرفروش‌ترین
  • پربازدید‌ترین
269٬999 تومان
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
277٬949 تومان
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا

ناسکو صاحب افتخار نام تجاری نچرال ورلد است که نمادی از مزایای کیفیت محصولات طبیعی است. نام تجاری نچرال ورلد شامل طیف گسترده ای از محصولات با کیفیت در اشکال مختلف از جمله قرص ، ژل نرم ، کپسول و پودر است.

ناسکو یک شرکت تنوع بخش بهداشت و سلامت است. دفتر مرکزی آن در لاس وگاس ، نوادا است. این شرکت به توزیع و بازاریابی مکمل های غذایی با کیفیت بالا اختصاص داده شده است. ناسکو طیف گسترده ای از محصولات از جمله ویتامین ها ، مواد معدنی و محصولات OTC را ارائه می دهد. این شرکت متعهد به حفظ بالاترین استانداردهای کیفیت برای محصولات و حفظ رضایت کامل مشتریان است. همه محصولات ناسکو در بیش از 200،000 فوت مربع تجهیزات پیشرفته سازگار با GMP تولید می شوند و در آزمایشگاههای کاملاً مجهز مطابق GMP آزمایش می شوند.

این شرکت مسئولیت تأمین سلامت شخصی را با ارائه محصولات مکمل غذایی ایمن و موثر برای مصرف کنندگان وفادار بر عهده دارد. ناسکو متعهد به بهبود سلامت و تندرستی افراد است که در نهایت کیفیت زندگی آنها را بهبود می بخشد و دنیایی بهتر ایجاد می کند.

ماموریت ناسکو:

ماموریت ناسکو ارائه محصولات با کیفیت، موثر و ایمن برای بهبود سلامتی و رفاه شخصی و کیفیت زندگی مشتریان در سراسر جهان است.

خدمات ناسکو:

ناسکو مجموعه ای کامل از خدمات را از طریق مشارکت های استراتژیک جهانی خود شامل تولید محصولات ، انبارداری ، برنامه ریزی تحویل ، بازاریابی و توزیع محصولات به مشتریان خود ارائه می دهد. این شرکت به دلیل شهرت بالای تولیدکنندگان آمریکایی بر صادرات محصولات از ایالات متحده به سایر کشورها تمرکز کرده است. با این حال ، به دلیل افزایش تقاضا برای محصولات با کیفیت ، این شرکت محصولات خود را در ایالات متحده نیز توزیع می کند. این شرکت همچنین به دنبال شرکای بین المللی برای توسعه و ایجاد نام تجاری Natural World بر اساس بازار است. ناسکو می داند که انجام مأموریت خود در ایجاد محصولات نوآورانه و ایمن برای تامین مشتریان در سراسر جهان مستلزم یک فرایند عملیاتی کارآمد و پیچیده است. در راستای این درک ، هر مرحله از زنجیره تأمین عملیاتی NASCO ، از تولید تا بسته بندی ، بازاریابی ، توزیع ، تدارکات و خدمات به مشتریان ، با آخرین فن آوری و پیشرفته ترین ابزارها برای اطمینان از اثربخشی هر مرحله در نتیجه، مطابقت دارد.

خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
آرایشی
بهداشتی
مکمل دارویی
مکمل ورزشی
محصولات جنسی
تجهیزات پزشکی
مادر و کودک