در حال بارگزاری ...
نمایش صفحه 1 از 1
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:
  • موقعیت
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  • ارزان‌ترین
  • زمان ایجاد
  • گران‌ترین
  • پرفروش‌ترین
  • پربازدید‌ترین
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
در سال 1930 اولین کارخانه مکانیزه تیغه ها در منطقه خاورمیانه در اسکندریه با نام "شرکت محصولات فلزی اسکندریه" تاسیس شد. در سال 1978 یک سرمایه گذاری مشترک با شمشیر سابق Wilkinson U.K تشکیل شد، موضوعی که باعث بهبود و نوسازی سیستم های تولید، رویه ها و کنترل های کیفیت شد. در سال 1981 و با توجه به تغییر ساختار ویلکینسون برای مناطق عملکردی جهانی آن، این شرکت به طور کامل فروخته شد که منجر به تغییر نام شرکت به "LORD Precision Industries" شد.
Lord در حال حاضر به دلیل مهارت مدیریتی خود به همراه کمال گرایی بیش از 3000 کارمند، از طریق اجرای استراتژی های نوآوری مداوم، یکی از شش بازیگر اصلی بازار عامل محسوب می شود که عوامل کلیدی حفظ چنین موفقیت جهانی را تحمل می کند. Lord به طور مداوم در تحقیقات و توسعه با کیفیت سرمایه گذاری می کند که توسط گواهینامه های ISO 9001، OHAS 8001 و ISO 14001 Bureau Veritas اثبات شده است. سرمایه گذاری های مذکور به دارایی های انسانی سازمان ما نیز تعمیم داده می شود.
Lord صمیمانه از طیف گسترده ای از محصولات انعطاف پذیر برای هر دو جنس حمایت می کند، از جمله سیستم های سنتی دو لبه، تک، دوقلو و سه تیغه، کارتریج ها و وسایل یکبار مصرف، و لوازم آرایشی متمرکز بر اصلاح. دارای هوش بازاریابی است که در کنار فرآیندهای تضمین کیفیت که به شدت رعایت می شود می تواند به عنوان نیروی محرکه در پشت شناخت بین المللی برای طیف کامل محصولات آن در نظر گرفته شود. Lord با برندهای ثبت شده خود تولید می کند و همچنین نیاز تعداد قابل توجهی از خرده فروشان کلاس جهانی را به صورت سفارشی با استفاده از بهترین مواد اولیه خریداری شده از یک کلاس تولید کننده برآورده می کند.
با توجه به تأثیر متقابل عوامل قبلی طی 75 سال سابقه و موقعیت جغرافیایی مصر در تقاطع قاره های آفریقا و آسیا، طیف محصولات خود را به بیش از 75 کشور صادر می کند. محصولات خود را با نرخ های رقابتی همراه با تخصص و پاسخگویی فوق العاده خود بدون معاوضه بین قیمت و کیفیت و به موازات حفظ وقت شناسی تحویل ارائه می کند.
 
 
خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
آرایشی
بهداشتی
مکمل دارویی
مکمل ورزشی
محصولات جنسی
تجهیزات پزشکی
مادر و کودک