در حال بارگزاری ...
نمایش صفحه 1 از 1
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:
  • موقعیت
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  • ارزان‌ترین
  • زمان ایجاد
  • گران‌ترین
  • پرفروش‌ترین
  • پربازدید‌ترین
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا

شرکت داروسازی کیش مدیفارم، تنها شرکت داروسازی جزیره کیش و صادر کننده نمونه استان هرمزگان ، در سال 1381 تاسیس گردید. این شرکت در طی سالیان گذشته همواره در تلاش بوده است تا مسیر رشد و ترقی را به بهترین شکل طی نماید و به اهداف والای تعیین شده دست یابد. شرکت داروسازی کیش مدیفارم در دوران فعالیت نه چندان طولانی خود موفق شده است تا بیش از 120 محصول دارویی را به بازار عرضه نماید و از منظر سرعت رشد و فعالیتهای نحقیق و توسعه ، بی شک از برترین شرکتهای دارویی کشور بوده است. این مجموعه همواره در تلاش بوده است با حضوری سازمان یافته و پویا در بازارهای داخلی و خارجی و بهره گیری از فناوری مدرن روز دنیا و با افزایش درک و پاسخگویی به نیازهای همه مشتریان و ذینفعان خود در حوزه سلامت ، فعالیت های شرکت را در زمینه تولید محصولات با کیفیت توسعه داده و همواره در جهت کسب موقعیت برتر بعنوان یک شرکت معتبر دارویی در سطح کشور تلاش نماید.

فاز اول کارخانه کیش مدیفارم در سال 1382 به بهره برداری رسید و محصولات مختلف دارویی در اشکال محلول ، شامپو و لوسیون به بازار عرضه شد. فاز دوم توسعه در سال 1385 شامل خطوط تولید محصولات دارویی نیمه جامد ، نظیر انواع کرم ، ژل و پماد راه اندازی و تولیدات آن روانه بازارهای داخلی و صادراتی گردید. فاز سوم توسعه شرکت در سال 1387 با افتتاح خط تولید انواع اشکال دارویی جامد نظیر قرص، کپسول و پلت آغاز به فعالیت نمود. این شرکت همیشه تلاش نموده است تا با انتخاب محصولات مناسب ، ضمن افزایش سهم بازار و حفظ جایگاه رقابتی، نیاز بیماران را برآورده نموده و موجب ایجاد ارزش برای کلیه ذینفعان خود گردد. تلاش این مجموعه استفاده از آخرین تکنولوژیهای روز دنیا و افزایش سرعت و دقت و متعاقب آن افزایش بهره وری بوده است. شرکت با توجه به تعهدی که در برابر مصرف کنندگان محصولات خود دارد ، همواره کوشیده است تا محصولاتی با کیفیت مناسب در اختیار آنها قرار دهد و از این طریق به ایفای نقش خود در جامعه پایبند بماند. ویژگی ممتاز داروسازی کیش مدیفارم، برخورداری از کارکنان جوان، تحصیلکرده و با انگیزه می باشد که با تلاش روزافزون موجب ارتقای کارایی این شرکت هستند.

تلاش مجموعه این بوده است جزو بهترین شرکتهای دارویی از حیث سرعت رشد و بهره وری باشد. این شرکت همواره می کوشد تا محیطی پرانگیزه بر سازمان حاکم باشد، یعنی محیط به گونه ای باشد که افراد تشویق شوند، به عملکردها ارج نهاده شود، و برای همه افراد در تمام سطوح سازمان احترام و ارزش قائل باشد.

ما معتقدیم که تنها تخصص ، کیفیت ، نوآوری و مسئولیت پذیری شالوده اصلی رسالت شرکت بوده و میتواند ما را در مأموریت عظیمی که بر دوش داریم سربلند نماید. امید است در آینده ای نزدیک با برنامه ریزی منسجم و ارزش محور بتوانیم تعداد محصولات تولیدی را افزایش داده و همچنین در فاز چهارم توسعه شرکت، تولید سایر اشکال دارویی را شاهد باشیم.

خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
آرایشی
بهداشتی
مکمل دارویی
مکمل ورزشی
محصولات جنسی
تجهیزات پزشکی
مادر و کودک