در حال بارگزاری ...
نمایش صفحه 1 از 1
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:
 • موقعیت
 • نام : الف تا ی
 • نام : ی تا الف
 • ارزان‌ترین
 • زمان ایجاد
 • گران‌ترین
 • پرفروش‌ترین
 • پربازدید‌ترین
1٬395٬000 تومان
1٬255٬500 تومان
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
998٬000 تومان
898٬200 تومان
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
696٬999 تومان
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
1٬594٬999 تومان
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
پیشنهاد وقت خرید
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا

این شرکت آلمانی در سال ۲۰۰۴ فعالیت خود را آغاز نمود و تا به امروز پیشرفت بسیار چشمگیری در زمینه تولید مکمل‌های غذایی، محصولات رژیمی و غذاهای انرژی زا داشته است. بطوریکه امروزه یکی از پر طرفدارترین شرکت در اروپا و بسیاری از کشورها شده است. البته باید این نکته را ذکر کرد که در ایران هنوز شناخت درستی نسبت به محصولات این شرکت نیست زیرا بدلیل کیفیت زیاد و گرید A محصولات آیرون مکس فروشنده ها بخاطر سو نسبتاً کم اقدام به وارد و فروش نمی‌کنند و بیشتر به محصولات درجه ۲ و ۳ دیگر شرکت‌های آمریکایی و دیگر کشورهای اروپایی رغبت نشان می‌دهند. این شرکت تمام محصولاتش را با بالاترین درجه(A) ارائه می‌دهد و بسیار به مشتری مداری تاکید دارد. برای همین سعی کرده تنوع، طعم و قیمت، مطابق با بیشترین نیاز و درخواست مشتریانمان باشد.

جمع آوری مواد غذایی اولیه این شرکت با کیفیت عالی از مناطق نورت راین (North Rhine) و وستفالیا (Westphalia) توسط کارشناسان ماهر و متخصصان مجرب تغذیه صورت گرفته می‌گیرد. همچنین موفقیت‌های بیشتر محصولات مشهور دیگری چون (TT (Tribulus Terrestris، پروتئین ۹۰ و قرصهای Krea7-Super alkaline نشان می دهند که شرکت آیرون مکس به طور کامل نیازهای مختلف مشتریانش را برآورده کرده و منجر به رضایت روز افزون آنها شده است. خوشبختانه محصولات آیرون مکس بخش جدایی ناپذیر محصولات بسیاری از استودیو‌های تناسب اندام اروپا، انجمن‌های ورزشی، خرده فروشان، داروخانه‌ها و باشگاه‌های بدنسازی شده است.

برخی از محصولات بی رقیب IronMaxx:

 1. چربی سوزهای هل فایر
 2. پروتئین ۹۰
 3. تریبولوس تستون
 4. آمینو پرو
 5. و محصولات سری جرمن فورج

علاوه اینها، یکی مهمترین دلایل که شاید خرید مکمل‌های آیرون مکس بهترین گزینه باشد اینست که مکمل‌های فیک یا تقلبی از این شرکت بسیار بسیار کم است و با طراحی حرفه‌‌ای بسته‌بندی، امکان تولید تقلبی بسیار دشوار است و با کمی دقت امکان تشخیص بسیار ساده خواهدبود.

خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
آرایشی
بهداشتی
مکمل دارویی
مکمل ورزشی
محصولات جنسی
تجهیزات پزشکی
مادر و کودک