در حال بارگزاری ...
نمایش صفحه 1 از 1
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:
  • موقعیت
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  • ارزان‌ترین
  • زمان ایجاد
  • گران‌ترین
  • پرفروش‌ترین
  • پربازدید‌ترین
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا

شرکت دایاژن تنها نماینده رسمی و انحصاری شرکت MCBOBEN با نام تجاری GreenNature کشور استرالیا می‌باشد. داروهای گیاهی Green Nature پس از طی کردن آزمایش‌های کلینیکال و بالینی در حوزه‌های درمانی اختصاصی خود دارای تاییدیه سازمان غذا و داروی استرالیا (TGA) برای اندیکاسیون‌های درمانی می‌باشد، TGA معتبرترین نشان سلامت محصولات دارویی در جهان می‌باشد. زمینه فعالیت شرکت دایاژن در حوزه واردات، تولید، بازاریابی و توسعه محصولات گیاهی و مکمل‌های غذایی است . استفاده از درمان‌های طبیعی به عنوان بی آسیب ترین درمان، امروزه مورد توجه بسیاری در کشورهای جهان اول قرار گرفته و نگرشی کلان و بنیادین نسبت به سلامت انسان و پیشگیری از بیماری‌ها است. دایاژن ديدگاه كلی نگری در مورد سلامت انسان دارد، ما معتقديم كه سلامت انسان از فکر سالم، بدن سالم و روح سالم تشکیل شده است. هدف ما این است که سلامتی را بهتر بشناسیم و بنابراین پیشرفت مداوم در این زمینه را در مقابل بیماری‌های مزمن آرتریت، مشکلات کبدی، ریوی، فشار خون، دیابت، چاقی و ناتوانی‌ها تحقق بخشیم.

انستیتو تحقیقاتی مک بابن در سال 2011، به عنوان نخستین شرکت از نسل جدید فعالین حوزه ی سلامت و داروسازی تاسیس شد و با تغییر کلیشه های موجود در زمینه ی درمان، سعی در ارائه ی تعریف جدیدی از خدمات حوزه ی سلامت داشت.

در این مسیر، با توجه ویژه به اهمیت محصولات طبیعی و کمک گرفتن از آنها برای درمان بیماری ها، نام گرین نیچر (greennature) بوجود آمد تا محصولات با بالاترین کیفیت روز را از دل طبیعت استرالیا، برای سلامت مردم ، به سراسر دنیا برساند. گرین نیچر به دنبال آشنایی بیشتر ما با طبیعت، قدرت آن برای درمان و ایجاد ارتباط بین نیازهای روزمره ی ما در حوزه ی سلامت، با آن می باشد.

در این مسیر بهره گیری از تکنولوژی های به روز و نوین، مثل nano-encapsulation و انجام تحقیقات مستمر در واحدهای تحقیق و توسعه در کنار کارآزمایی های بالینی معتبر، باعث شده که محصولات گرین نیچر به عنوان قوی ترین، و در عین حال ایمن ترین فرآورده های طبیعی در حیطه ی درمان شناخته شوند.

امروزه واحد های فعال در گرین نیچر شامل مجموعه های زیر می شوند:
خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
آرایشی
بهداشتی
مکمل دارویی
مکمل ورزشی
محصولات جنسی
تجهیزات پزشکی
مادر و کودک