در حال بارگزاری ...
نمایش صفحه 1 از 1
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:
  • موقعیت
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  • ارزان‌ترین
  • زمان ایجاد
  • گران‌ترین
  • پرفروش‌ترین
  • پربازدید‌ترین
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا

فیشر فلکسان (Fisher Flexan) یک شرکت بلژیکی مستقر در بروکسل است. فیشر فلکسان برای ارائه فرمول های کامل با مواد مغذی برای بزرگسالان ایجاد شده است. هر فرمول با دقت طراحی شده است تا بهترین مواد موجود در بازار را برای نتایج مطلوب استفاده کند. فرمول های این برند با رایج ترین نیازهای بزرگسالان سازگار است: انرژی و نشاط ، ایمنی ، سلامت استخوان ، سلامت مو ، ناخن ، سلامت پوست ، گردش خون.

این شرکت با شعار کیفیت اتفاقی نیست بلکه واقعیت است، به تولید مکمل‌هایی با کیفیت بالا می‌پردازد. فیشر تولید کننده مکمل های غذایی با کیفیت بالا در اشکال مختلف مانند شربت ، کپسول ، قرص و قطره برای مشتریان جهان است. بدن انسان برای عملکرد صحیح به مواد مغذی مهمی نیاز دارد. ما می توانیم تمام مواد مغذی لازم را در غذای روزانه پیدا کنیم ، به شرطی که از رژیم غذایی سالم و متعادل استفاده کنیم ، که بعضاً به دلیل مشغله های روزمره ما انجام آن دشوار است. خوردن میوه ها به دلیل داشتن ویتامین ها و مواد معدنی ضروری است. همچنین خوردن غلات و غذاهای حاوی نشاسته بالا به دلیل خاصیت فیبر و قند بسیار مهم است. همه این غذاها باید به مقدار کافی برای تامین نیازهای تغذیه ای بدن مصرف شوند.

مکمل‌های فیشر برای جبران کمبود‌های غذایی و ویتامین‌ها به شما کمک می‌کنند. فیشر فلکسان (Fisher Flexan) برای اطمینان از کیفیت محصول از استانداردهای فرایند تولید خوب GMP و یک سیستم آزمایشی در طول فرآیند تولید از عرضه مواد اولیه تا مکمل غذایی نهایی رعایت می‌کند. این شرکت تولید کننده برند‌های Fisher Kinder ،Fisher Flexan و Extra Happiness است.

مکملهای غذایی جایگزین غذا نیستند!

برند فلکسان همواره بر این اصل تاکید می‌ورزد که محصولات این برند باید به عنوان مکمل در کنار غذای اصلی مورد استفاده قرار گیرند و مکملهای غذایی هرگز جایگزینی برای رژیم غذایی مناسب نیستند.محصولات این برند با توجه به علم روز دنیا و استانداردهای بین المللی تولید می‌شوند. عرضه این مکملها در سطح جهانی گواهی بر کیفیت بالای محصولات برند فلکسان است.

خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
آرایشی
بهداشتی
مکمل دارویی
مکمل ورزشی
محصولات جنسی
تجهیزات پزشکی
مادر و کودک