در حال بارگزاری ...
نمایش صفحه 1 از 1
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:
  • موقعیت
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  • ارزان‌ترین
  • زمان ایجاد
  • گران‌ترین
  • پرفروش‌ترین
  • پربازدید‌ترین
88٬199 تومان
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
پیشنهاد وقت خرید

فیس دوکس به عنوان یک برند ایرانی بر تولید و توسعه محصولات درموکازمتیک در کلاس جهانی است. محصولاتی که از نظر تست ایمنی و اثر بخشی مورد تایید درماتولوژیست ها، داروسازان، چشم پزشکان و متخصصین کودکان است. فیس دوکس بر روی انواع پوست و همچنین بخش های مختلف پوست بدن نگاه ویژه ای دارد، “ما در شرکت البرز تجارت یگانه معتقدیم شرایط و اختلالات پوستی ناشی از افزایش سن و استرس های بیرونی برای پوست در نقاط مختلف بدن متفاوت است”. محصولات ما به طور تخصصی برای تمام نقاط بدن طراحی می شوند. تولیدات ما تمام روتین عملی مراقبت از انواع پوست از نرمال تا دارای التهاب و اختلال زیبایی را حمایت می کند.

در کارخانه « شرکت البرز تجارت یگانه » انواع محصولات مراقبت از پوست شامل لاین هیدرازوم حاوی شوینده های غیر صابونی و کرم های مرطوب کننده مخصوص نواحی مختلف پوست صورت و بدن ، لاین پیگمازوم نیز شامل شوینده های غیر صابونی و کرم های ضد لک و روشن کننده پوست نواحی مختلف بدن و به همین ترتیب لاین های آکنه زوم ، لیفتازوم و فتوزوم و … که تمام این محصولات با همکاری بزرگترین پارتنر و تامین کننده مواد موثره سوئیسی فیس دوکس یعنی شرکت میبیل بایوکیمستری سوئیس تولید می گردد.

پس از کمپانی میبل بایوکیمستری، دومین شرکت تامین کننده مواد اولیه و اکتیو های فیس دوکس شرکت دی اس ام (DSM) سوئیس است و به همین ترتیب سومین شرکت سوئیسی تامین کننده اکتیوهای فیس دوکس ژیووادان است. این سه شرکت از بزرگترین و پر افتخار ترین شرکت های تولید و سنتز اکتیو و مواد اولیه کازمتیک و درموکازمتیک با بیشترین افتخارات علمی در جهان هستند.

مفهوم درموکازمتیک به چه معنا است؟

درموکازمتیک نقطه تلاقی علوم کازمتیک با درماتولوژی است جایی که هدف این است که با بهبود سلامت بتوانیم زیبایی را ارتقا دهیم. امروزه ما درک بهتری از نحوه واکنش های پوست در برابر تنش ها و استرس های بیرونی مانند نور خورشید و آلودگی داریم. ما از نحوه پیر شدن درونی و بیرونی پوست و ایجاد نشانه های پیر پوستی در شرایط مختلف آگاهی بهتر و بیشتری داریم لذا ما در فیس دوکس آماده تامین، تولید و توسعه محصولات واقعا موثری هستیم که شاید قبلا محدود به حوزه پزشکی بوده است. به طور دقیق تر باید گفت که محصولات درموکازمتیک ما، محصولات میکاپ و زیبایی (beauty products) نیستند، اما با ایجاد و بازگردانی سلامت به پوست، زیبایی را افزایش می دهند.

خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
آرایشی
بهداشتی
مکمل دارویی
مکمل ورزشی
محصولات جنسی
تجهیزات پزشکی
مادر و کودک