در حال بارگزاری ...
نمایش صفحه 1 از 1
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:
  • موقعیت
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  • ارزان‌ترین
  • زمان ایجاد
  • گران‌ترین
  • پرفروش‌ترین
  • پربازدید‌ترین
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا

ESI یک شرکت تخصصی در ایجاد محصولات گیاهی، مکمل های غذایی، مکمل های دارویی و رژیم غذایی است. این شرکت در سال 1975 توسط رئیس شرکت، آنتونیو ماریا Galleano تاسیس شد.
ESI spa در ابتدا یک نام تجاری از فرمول های اختصاصی بود که از سوی سوئیس وارد می شد. طولی نکشید پس از شروع کسب و کار، ESI تصمیم گرفت محصولات خود را تولید کند. آنها فرمول ها و محصولات جدید را با روندهای علمی و نیازهای بازار ایجاد کردند. این شرکت در ابتدا کار از جنوا خارج شد.

با این حال، در سال 1992 به آلبانیسا مارینا در نزدیکی ساوونا به فضای بزرگتر رفت که می توانست خط تولید محصولات خود را بیشتر کند. کارخانه تولید حدود 19000 متر مربع است که از آن 10 هزار متر مربع به صورت بخشی برای تولید و بقیه برای اهداف اداری و تجاری (که مجموعا 96 کارمند دارد) استفاده می شود.
گیاهان تولیدی این شرکت دارای بالاترین سطح کیفیت در بازار هستند.

مأموریت

ماموریت ESI کمک به رفاه مردم با محصولات با کیفیت بالا است.

 اهداف

هدف ESI تبدیل شدن به مرجع کلیدی در زمینه گیاهان دارویی و مکمل های غذایی است و به طور موثر در بازار مراقبت های بهداشتی در کنار شرکت های قابل توجه در بازار جهانی رقابت می کند.
از آنجا که تعهد مداوم ESI به تحقیقات علمی، توسعه محصولات خوب، نوآوری فرمول های جدید و همچنین انتخاب دقیق و کنترل کیفیت مواد اولیه و تجربه کلی در بیش از 40 سال کسب و کار است، ESI spa یکی از تولید کنندگان برتر در صنعت داروسازی است.
استانداردهای تولید با کیفیت بالا نتیجه ای از پیشرفت های تولید و تحقیقاتی در زمینه تولید، و فعالیت های توسعه و نظارت است که در آزمایشگاه های مجهز به آخرین فن آوری انجام می شود. کنترل کیفیت دقیق ESI با مواد خام آغاز می شود: آزمایشگاه کنترل کیفیت مستقیما در آزمایش های ارگانولپتیک، فیزیکی، شیمیایی و میکروبیولوژی مشارکت دارد.

کنترل کیفیت

کیفیت محصولات اولین قاعده کسب و کار است که در:
- انتخاب و استفاده از مواد خام انتخاب شده.
- چک های دقیق کیفیت انجام شده در آزمایشگاه های ویژه مجهز.
- استانداردهای با کیفیت بالا، به لطف کنترل کیفیت و کارخانه های تولیدی مدرن است.

خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
آرایشی
بهداشتی
مکمل دارویی
مکمل ورزشی
محصولات جنسی
تجهیزات پزشکی
مادر و کودک