در حال بارگزاری ...
نمایش صفحه 1 از 1
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:
  • موقعیت
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  • ارزان‌ترین
  • زمان ایجاد
  • گران‌ترین
  • پرفروش‌ترین
  • پربازدید‌ترین
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا

دایــــان فارما نوآوری در سلامتی

داروسازی دایان فارما با چشم انداز تبدیل شدن به مجموعه ای پیشرو در صنعت دارویی کشور کلیه داروهای خود را بر اساس گواهی ۹۰۰۱ ISO، تحت استاندارد GMP با تاکید بر کیفیت بالا،تاثیرگذاری مطلوب و نوآوری علمی تولید و عرضه می نماید.متخصصین دایان فارما در داروسازی دایان فارما،متعهد به ارائه آخرین راه کارهای علمی  و نوآورانه در تولید دارو هستند.

شرکت دایان فارما (دایان طب اکسیر)فعالیت خود را در سال۱۳۹۴با مدیریت جناب آقای دکتر حامد همراه آغاز نمود.

خانواده دایان فارما با بهره گیری از کادر مجرب و متخصص تمام تلاش خود را در راستای تولید و ارائه داروهایی با فرومولاسیون جدید بر طبق آخرین استانداردهای روز جهان به کار گرفته است همچنین باور دایان فارما بر این است که برای دستیابی به موفقیت، باید بر اساس الگوی رفتاری مناسب، احترام متقابل، درستکاری، آموزش مداوم، کار گروهی و ایجاد انگیزه کاری موثر و سازنده، برای کلیه کارکنان گام برداشت.

دانش ونوآوری در کنار تیم حرفه ای باعث شده محصولات دایان فارما کمک قابل توجهی به پزشکان در امر درمان داشته باشد.

دایان فارما در راستای تحقق شعار از تشخیص تا درمان از متخصصان علوم پزشکی درطرح های تحقیقاتی و درمانی برای رسیدن به بهترین اثر بخشی دارویی بهره جسته است تا به روند بهبود بیماران کمک کند .

مأموریت دایان فارما، طراحی و ساخت فرآورده های با کیفیت و مؤثر دارویی مطابق با معیارهای جهانی و نیازهای ملی با

کمک از تجربیات گذشته و استفاده از دانش نوین است.

اهداف:

۱- ایجاد تنوع در محصولات با توسعه سبد محصولات

۲-افزایش سطح کیفی محصولات بالا بردن رضایت مصرف کنندگان

۳-گسترش فرهنگ استفاده از محصولات دارویی با اطلاع رسانی صحیح بر پایه رفرنس های معتبر

دایان فارما تلاش میکند در تولید محصولات از علم روز دنیا پیروی کند تا بتواند محصولاتی اثر بخش را به بازار دارویی کشور عرضه کند و این امر سبب شده تا شرکت داروسازی دایان فارما در مدت کوتاه فعالیت خود، به برندی شناخته شده در صنعت دارو تبدیل شود.

داروسازی دایان فارما بر این باور است که محصولات دارویی تولید شده الزاما در کنار اثرگذاری بالا و تسریع روند بهبودی، باید در حد امکان ایمن باشند. همچنین متخصصین و داروسازان بر اساس تجربه و تخصص دیرینه خود، تولید محصولاتی با کمترین عوارض جانبی نسبت به داروهای مشابه شیمیایی را در دستور کار خود قرار داده اند.

دارو های شرکت داروسازی دایان فارما در هر زمینه ای درمان درد مشتریان هستند.این درد متواند یک سردرد ساده و حتی درد عضله و درد مفصل باشد. در چند سال اخیر کمر همت  به تولید داروهایی برای لاغری سریع، تقویت سیستم ایمنی، تقویت تستوسترون سطح بدن، و حتی درمان زودانزالی و درمان نفخ نیز پرداخته است تا در تمام جنبه ها به ساده تر شدن زندگی کمک کند.

شرکت داروسازی دایان فارما نتیجه ی سالها تحقیقات و پژوهش های خود و همکاری با برترین متخصصان علوم پزشکی در سطح کشور، در قالب برترین داروها با بالاترین سطح اثربخشی در  درمان درد ، درمان زودانزالی ، درمان نفخ ، تقویت سیستم ایمنی ، لاغری سریع ، افزایش سطح تستسترون بدن ، درد عضله ، درد مفصل و … به مشتریان اراده نموده است. در تمام این سالها اعتماد مشتریان بزرگترین سرمایه و افتخار دایان فارما بوده است.

 
خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
آرایشی
بهداشتی
مکمل دارویی
مکمل ورزشی
محصولات جنسی
تجهیزات پزشکی
مادر و کودک