در حال بارگزاری ...
نمایش صفحه 1 از 1
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:
  • موقعیت
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  • ارزان‌ترین
  • زمان ایجاد
  • گران‌ترین
  • پرفروش‌ترین
  • پربازدید‌ترین
90٬849 تومان
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
90٬849 تومان
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا

کولگیت یکی از قدیمی‌ترین برندهای صنعت آرایشی بهداشتی محسوب می‌شود که در طول سال‌ها فعالیت اعتبار قابل توجهی را در میان مصرف‌کننده‌ها به‌دست آورده است. برندی که امروز به‌نام کولگیت و عموما با خمیردندان کولگیت شناخته می شود، بخشی از شرکت آمریکایی کولگیت پالمولیو (Colgate Palmolive) است که در حوزه‌ی محصولات مخصوص مصرف‌کننده در بازارهای محصولات خانگی، آرایشی، بهداشتی و دامپزشکی فعالیت می‌کند. مرکز مدیریت شرکت در خیابان پارک منهتن در نیویورک سیتی قرار دارد.

داستان برند کولگیت به بیش از دو قرن پیش و شرکتی کوچک با محصولات محدود به شمع و صابون شروع می‌شود. برند آمریکایی در سال‌هایی که رقابت کمتری در بازار وجود داشت با خرید و ادغام شرکت‌های دیگر، امپراطوری امروزی را ساخت. آن‌ها در توسعه‌ی کسب‌وکار بین‌المللی نیز با موانع زیادی روبه‌رو نبودند و به‌سرعت به برندی جهانی تبدیل شدند.

ماموریت کلگیت

همه سزاوار آینده ای هستند که باید در مورد آن لبخند زد

در Colgate ، محصولاتی تولید می شود که لبخندهای سالم را تبلیغ می کنند. نه تنها به این دلیل که داشتن یک لبخند سالم برای سلامت کلی مهم است ، بلکه به این دلیل که وقتی یک لبخند سالم دارید ، در واقع بیشتر لبخند می زنید. لبخندها ساده ترین شکل خوش بینی هستند ، چیزی که اکنون بیش از هر زمان دیگری به آن نیاز داریم. به همین دلیل این شرکت از خوش بینی حمایت می کند.

انتخاب خوش بینی می تواند منجر به تغییرات بزرگی شود که با لبخند شروع می شود

همیشه خوش بین بودن آسان نیست ، اما وقتی این انتخاب را می کنید ، می تواند نیرویی قدرتمند برای تغییر در زندگی شما باشد. کولگیت متعهد به مراقبت از لبخندهای سالم برای بیش از 145 سال است.

دسترسی آسان به بهداشت دهان و دندان

این شرکت از پیشگامان جسورانه ای در سراسر جهان بوده است که به مردم دسترسی به اطلاعات و منابع مراقبت های دهان و دندان را می دهد تا بتوانند بهترین لبخند خود را نشان دهند.

داشتن تسلط بر سلامت دهان و دندان

هر کس حق دارد یک لبخند روشن و بدون مشکل داشته باشد. به همین دلیل است که کلگیت متعهد شده استانداردهای بهداشت دهان و دندان را در همه جا بالا ببرد.

خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
آرایشی
بهداشتی
مکمل دارویی
مکمل ورزشی
محصولات جنسی
تجهیزات پزشکی
مادر و کودک