در حال بارگزاری ...
نمایش صفحه 1 از 1
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:
  • موقعیت
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  • ارزان‌ترین
  • زمان ایجاد
  • گران‌ترین
  • پرفروش‌ترین
  • پربازدید‌ترین
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا

برند کلماساینس برندی معتبر و فرانسوی در زمینه تولید محصولات سلامتی است. این برند از آغاز فعالیت تلاش کرده است تا با تولید محصولات منحصر به فرد به ارتقا سلامتی در سطح بین المللی کمک کند و گامی موثر در جهت سلامتی انسانها در جوامع مختلف بردارد. این برند بر این عقیده است که سلامتی مهمترین چیزی است که باید از آن پاسداری کنیم و در این راستا پیروی از سبک زندگی سالم و مصرف مکملهای سلامتی اهمیت بسیار زیادی دارد. این برند توانسته است به یکی از برندهای پیشرو در جهت تولید مکملهای سلامتی تبدیل شود و کیفیت بالا و اثربخشی محصولات این برند در ارتقا سلامتی از مهمترین عوامل قرار گیری مکمل های این برند در این جایگاه به شمار می روند.

تعهد به کیفیت مهمترین اصل برند کلماساینس

کیفیت یکی از مهمترین مواردی است که در تولید محصولات این برند مورد توجه قرار دارد. متخصصان این برند بر این عقیده هستند که اولین گام برای ارتقا سلامتی استفاده از محصولاتی با کیفیت است. به همین دلیل مواد اولیه این محصولات قبل از آنکه وارد پروسه تولید شوند آزمایشات مهمی را پشت سر می گذارند. همچنین؛ در روند تولید محصولات، آزمایشات مختلفی به صورت تصادفی بر روی این محصولات انجام می شوند تا دائما میزان اثر بخشی آنها مورد بررسی قرار گیرند و در پایان محصولاتی با اثربخشی ویژه به دست خریداران برسند.

Laboratoires Clémascience در سال 2006 توسط دکتر داروسازی Laurent Didden که علاقه زیادی به زیست شناسی و پزشکی دارد در پروونس تأسیس شد. تحقیقات او او را به مطالعه بیشتر ویژگی‌های یک گیاه کاهش دهنده قند خون سوق داد: سیب، که در طول سال‌ها کانون توجه او شد.
کروماتوگرافی دقیقی که او انجام می دهد به او اجازه می دهد تا کل میوه را الک کرده و بیش از 50 ماده فعال را کشف کند. سپس سیب نشان می دهد که منبعی باورنکردنی از پلی فنول ها و فیبرها است که برای سلامتی ما ضروری است.
با پرورش این تخصص خاص، بخش تحقیق و توسعه آزمایشگاه های Clémascience، به سرپرستی Laurent Didden، مجتمع های منحصر به فردی را توسعه می دهد: Nutricibles®
خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
آرایشی
بهداشتی
مکمل دارویی
مکمل ورزشی
محصولات جنسی
تجهیزات پزشکی
مادر و کودک