در حال بارگزاری ...
نمایش صفحه 1 از 1
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:
  • موقعیت
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  • ارزان‌ترین
  • زمان ایجاد
  • گران‌ترین
  • پرفروش‌ترین
  • پربازدید‌ترین
1,394,500 تومان
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
مشخصات فنی
  • مجوز وزارت بهداشت : دارد
این شرکت در سال 1930 توسط سرمایه گذاران ژاپنی و سوئیسی تاسیس شد. این مؤسسه تحقیقاتی ساعت شوکوشا (تاسیس در سال 1918) و برخی از تأسیسات کارخانه مونتاژ در یوکوهاما در سال 1912 توسط ساعت ساز سوئیسی رودلف اشمید افتتاح شد. برند سیتیزن برای اولین بار توسط اشمید در سال 1918 در سوئیس برای ساعت هایی که در ژاپن فروخته بود ثبت شد. توسعه این نام تجاری در دهه 1920 توسط Count Gotō Shinpei با این امید که ساعت ها بتوانند برای عموم مردم مقرون به صرفه شوند، حمایت شد. رشد سیتیزن تا جنگ جهانی دوم به انتقال فناوری از سوییس متکی بود.
محصولات
زمان سنجی اتمی
سیتیزن اولین ساعت اتمی چند باندی جهان را در سال 1993 راه اندازی کرد و پیشگام در این زمینه باقی مانده است. این ساعت‌ها که با ساعت‌های اتمی هماهنگ شده‌اند، در عرض یک ثانیه در صد هزار سال دقیق هستند. خط Skyhawk A-T دارای زمان سنجی با رادیو کنترل است. این ساعت‌ها می‌توانند با ساعت‌های رادیویی در ژاپن، آمریکای شمالی و اروپا همگام شوند و به‌طور خودکار فرکانس صحیح را بر اساس مکان انتخاب کنند. این ساعت در واقع دو منطقه زمانی - خانه و جهان - را ردیابی می کند، اما با منطقه "خانه" هماهنگ می شود. هنگام سفر، کاربر می‌تواند مناطق «خانه» و «جهان» را عوض کند، در نتیجه دریافت سیگنال زمان مناسب را در قاره‌ای دیگر در حالی که زمان دیگر را حفظ می‌کند، ممکن می‌سازد. هنگام همگام سازی ساعت، تنظیمات روز، تاریخ و زمان تابستانی به طور خودکار تنظیم می شوند. این ویژگی ها با همگام سازی با ساعت های اتمی موجود در ساعت های Casio Wave Ceptor قابل مقایسه است. Perpetual Chrono A-T بسته به قدرت سیگنال و موقعیت مکانی با ساعت‌های اتمی در کلرادو یا آلمان هماهنگ می‌شود و از فناوری Eco-Drive استفاده می‌کند، بنابراین نیازی به باتری ندارد.
حرکت Bulova UHF
در سال 2010، Miyota (Citizen Watch) ژاپن حرکت جدیدی را معرفی کرد (UHF 262 kHz) که از کریستال کوارتز سه شاخه برای خط Precisionist یا Accutron II استفاده می کند، نوع جدیدی از ساعت کوارتز با فرکانس فوق العاده بالا (262.144 کیلوهرتز). ) که ادعا می شود تا +/- 10 ثانیه در سال دقیق است و به جای دست دومی که در هر ثانیه می پرد، دارای یک عقربه نرم و روان است.
کرونومستر
با دقت در عرض پنج ثانیه در سال، خط Chronomaster به طور غیر رسمی دقیق ترین ساعت کریستال کوارتز ساخته شده است. آنها در حال حاضر فقط در بازار داخلی ژاپن فروخته می شوند اما در صورت سفارش آنلاین می توان آنها را در سطح بین المللی تهیه کرد.
ساعت های معاصر
Citizen همچنین خط تولید ساعت های مستقل را تولید می کند که دارای طراحی مدرن تر و مدرن تر از برچسب سنتی Citizen است. بسته به بازار، این ساعت‌ها ممکن است با مارک‌های "Secret"، "Lighthouse" در میان سایر موارد برچسب‌گذاری شوند.
بست DCP
بست مستقر با دکمه فشاری (DCP) یک گیره در دسترس برای بسیاری از بندهای دستبند ساعت Citizen است. گیره، مانند کالیبر 8700، با نوارهای چرمی نیز استفاده می شود که گویی بند ساعتی به سبک دستبند فلزی هستند. با این حال، هنگامی که گیره بسته می شود، بند به نظر می رسد که یک بند ساعت چرم با سوراخ معمولی و پین پیوندی باشد.
و بسیار محصولات محاسباتی و پزشکی دیگر.
خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
آرایشی
بهداشتی
مکمل دارویی
مکمل ورزشی
محصولات جنسی
تجهیزات پزشکی
مادر و کودک