در حال بارگزاری ...
نمایش صفحه 1 از 1
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:
  • موقعیت
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  • ارزان‌ترین
  • زمان ایجاد
  • گران‌ترین
  • پرفروش‌ترین
  • پربازدید‌ترین
71٬999 تومان
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
103٬549 تومان
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا

درباره شرکت بنیان سلامت کسری

بنیان سلامت کسری به عنوان شرکت دانش بنیان در سال ۱۳۹۳ فعالیت های خود را در دانشکده طب سنتی دانشگاه تهران آغاز نموده و از آن به بعد موفق به ثبت چندین ترکیب طبیعی و شیمیایی در سازمان غذا و داروی ایران گردیده است.

این شرکت با دارا بودن خط تولید کامل از عصاره های گیاهی (مثل قهوه سبز، گارسینیا کامبوجیا و رزبری)، ویتامین ها (ویتامین D در اشکال مختلف و کوآنزیم Q)، مینرال ها و مواد ویژه  به منظور تولید مکمل­ های کاهش وزن (گرین کافی و گرین سایز) و ورزشی(ال-کارنیتین)، داروی زخم پای دیابتی (رگراهیل) و فرمولاسیون­های کاربردی متناسب با زندگی امروز پرداخته است. هم­چنین محصولات متنوع دیگری تحت بررسی می­باشند که در ماه ­های آتی در دسترس خواهند بود. علاوه بر این محصولات دیگری نیز تحت بررسی است، که در ماه­های آینده به مرحله تولید خواهد رسید. شرکت بنیان سلامت کسری به عنوان یک شرکت داروسازی تولید کننده ترکیبات ارگانیک مورد تایید قرار گرفته است. تلاش های مداوم این شرکت برای بالا بردن سطح کیفیت در محصولات تولیدی آشکار می­باشد. این شرکت طیف وسیعی از محصولات ارتقا دهنده سلامت که به دقت بررسی و تست شده اند را ارائه می­دهد. هم­چنین بنیان سلامت کسری همواره با بهترین تولید­کنندگان مکمل و فروشندگان در ارتباط بوده تا به ارتقا فرهنگ سلامتی جامعه کمک کند. هم­چنین با تعهد کامل به پشتیبانی محصولات تولیدی پرداخته و همگام با آخرین تحقیقات علمی دنیا پیش رفته است.

تحقیق و توسعه

بنیان سلامت کسری با اداره آزمایشگاه­ها و تحقیقات بالینی به تولید محصولات با کیفیت و اثرگذاری بالا پرداخته است. تحقیقات  انجام شده ثابت کرده است که می­توان ایمنی، خلوص و پتانسیل تمام مواد خامی که در تولید محصولات استفاده شده است را ضمانت کرد.

بنیان سلامت کسری دارای یک تیم وسیع شامل آزمایشگاه­ های تحقیق و توسعه، کنترل کیفی، تضمین کیفیت و گرو­های توسعه محصولات هست.

در حدود ۲۰ دانشمند در این بخش­ها و سایر بخش­های کارخانه مشغول به کار هستند تا محصولاتی با تضمین کیفیت و اثرگذاری بالا تولید کنند.

فرمولاسیون و اشکال دارویی

تولیدات این شرکت براساس آخرین تغییرات و نوآوری­های علوم دارویی و تغذیه­ ای می­باشد که باعث ترکیب و اثرگذاری بهینه و جذب بالای محصولات می ­شود. بی اس کی یکی از معدود تولیدکنندگان مجهز به تجهیزات تولید کپسوژل در ایران است که این فناوری اجازه می­دهد داروها و مکمل­ های زیادی به این فرم رایج تولید شوند. علاوه بر قرص و کپسول این شرکت در تولید پودر، نیمه جامد، مایعات و شربت نیز توانمند می باشد.

در بنیان سلامت کسری کیفیت، خلوص و اثرگذاری محصولات بسیار مهم و پراهمیت است. از ابتدای تولید تا بسته بندی محصولات پیرو یک پروسه خیلی دقیق که ضامن کیفیت محصولی است که به دست مصرف کننده می ­رسد.

ماموریت بنیان سلامت کسری

هدف بنیان سلامت کسری بهبود سلامت با استفاده از کیفیت و اثرگذاری بالای محصولات و فرمولاسیون مدرن که براساس اطلاعات دقیق تحقیقاتی است. اعضای حرفه­ای شرکت به صورت فعال در انجام مطالعات بالینی و همکاری با محققان در دانشگاه­ها، انستیتوها و سایر مراکز آکادمیک فعالیت دارند.  بنیان سلامت کسری در تلاش هست تا بهترین خدمات و پشتیبانی تکنیکی را به مصرف کنندگان ارائه دهد.

خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
آرایشی
بهداشتی
مکمل دارویی
مکمل ورزشی
محصولات جنسی
تجهیزات پزشکی
مادر و کودک