در حال بارگزاری ...
نمایش صفحه 1 از 1
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:
  • موقعیت
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  • ارزان‌ترین
  • زمان ایجاد
  • گران‌ترین
  • پرفروش‌ترین
  • پربازدید‌ترین
136٬559 تومان
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
135٬959 تومان
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
245٬999 تومان
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
245٬999 تومان
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
289٬999 تومان
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
256٬999 تومان
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
131٬350 تومان
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا

تاریخچه شیر خشک آپتامیل (نوتریشیا)

کمپانی آپتامیل (نوتریشیا) با بیش از ۱۰۰ سال سابقه مراقبت بهداشتی در زمینه نوزادان و با ۴۰ سال تحقیق در مورد شیر مادر و تغذیه زود هنگام، همچنان مشغول فعالیت و تولید شیر خشک آپتامیل است.

تغذیه زود هنگام نوتریشیا ترکیب شده است از عوامل علم و تجربه والدین، مراقبین و متخصصان مراقبت های بهداشتی حرفه ای که از این مجموعه حمایت می کنند.

کمپانی نوتریشیا به طور مداوم و مستمر تلاش برای بهبود یافتن و بهتر شدن دارد. این کمپانی تحقیقات خود را در زمینه محصولات مربوط به مادران، نوزادان و کودکان نوپا و همچنین ارائه خدمات به والدین و مراقبین بهداشتی ادامه می دهد و همچنین تلاش برای سهیم بودن در تغذیه زود هنگام و شیر خشک آپتامیل دارد. به همین دلیل است که این کمپانی تحقیقات خود را هیچ گاه متوقف نمی کند. در نوتریشیا ما فعالانه متعهد به بینش جدید علمی و کشف در زمینه تغذیه زود هنگام هستیم.

یافته هایمان ما را قادر می سازد تا:

حمایت و آموزش متخصصان مراقبت های بهداشتی در زمینه تغذیه زودرس بخشی از تعهد و خدمات این مجموعه می باشد. ایجاد محصولات مفید و موثر برای تاثیر مثبت بر سلامت کوتاه مدت و دراز مدت نوزادان و کودکان نوپا ارائه آموزش و خدمات به متخصصان مراقبت های بهداشتی که از آنها حمایت می کنند. کمک به رشد و پیشرفت تحقیقات مربوط به شکل گیری سلامت نسل های آینده می کند. در مجموعه نوتریشیا کیفیت غذا و ایمنی آن از اولویت های اول می باشد.

نوتریشیا بخشی از خانواده دانون است. به همین ترتیب کار ما نشاندهنده ماموریت کلی گروه است. سلامتی را از طریق غذا برای تعداد افراد بیشتری که شامل مادران، نوزادان و خردسالان هستند به ارمغان می آوریم. در اینجا سیاست های سختگیرانه برای هدایت هر مرحله از بخش تولید وجود دارد. و انتظار می رود که هر یک از کارمندان ما برای دست یابی به استانداردهای فوق العاده در این راه ما را یاری نمایند.

نوتریشیا به عنوان یک شرکتی که مشخصا به حوزه سلامتی اختصاص داده شده، مسئولیت اجتماعی خود را بسیار جدی تلقی می کند. ما باورهایمان را در عمل و اتخاذ فرایندهای پایدار محیطی قرار داده ایم. همچنین با حمایت از جامعه محلی و ایجاد گستردگی در ابتکارات حوزه سلامت به راه خود ادامه می دهیم.

خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
آرایشی
بهداشتی
مکمل دارویی
مکمل ورزشی
محصولات جنسی
تجهیزات پزشکی
مادر و کودک