در حال بارگزاری ...
نمایش صفحه 1 از 1
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:
  • موقعیت
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  • ارزان‌ترین
  • زمان ایجاد
  • گران‌ترین
  • پرفروش‌ترین
  • پربازدید‌ترین
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا
تموم شد
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا

شرکت فردای سبز ایرانیان پس از ۱۶ سال همکاری با گروه تحقیقاتی پروفسور کارل هرمان اشتاین برگ از سال ۲۰۰۰ میلادی، در سال ۱۳۸۳ به عنوان یک مشارکت ایرانی آلمانی در ایران تاسیس گردید. از همان آغاز با پیشینه تحقیقاتی در ساخت بزرگترین فتوبایوراکتور جهان در آلمان با نیت انتقال فناوری تولید جلبک های خوراکی و در راس همه آنها جلبک کلرلا ولگاریس مشارکت نمود. این شرکت با بكارگيري فناوريهاي جديد بر پايه دانش بيوتكنولوژي در صنايع غذائي و تغذيه آحاد جامعه سعي بر رفع ناملايمات و آثار سوء تغذيه ناسالم وكاهش عوارض جانبي مستمر و در عين حال نامحسوس اين‌ نوع تغذيه دارد.
پس از موفقيت در راه اندازی و تولید جلبک کلرلا ولگاریس در بزرگترین فتوبایوراکتور جهان در سال ۲۰۰۰ ميلادي در آلمان و احساس لزوم توليد چنين ماده مفيدي در جمهوري اسلامي ايران، دکتر محمدرضا جبه دار (يكي از اعضای گروه تحقیقاتی فردای سبز) اقدام به طرح پيشنهاد انتقال اين فناوري به ايران در سال ۱۳۸۱ در وزاتخانه‌ها، نهادها و مؤسسات تحقيقاتي نمود. سپس با دعوت از اساتيد، دانش‌پژوهان، صاحبان‌صنايع و برخي شخصيت‌هاي كشوري در آبان ماه ۱۳۸۲، در محل شيلات ايران، سمينار يك‌روزه بررسي علمي، شناخت و كاربردهاي جلبک كلرلا به عنوان مكمل غذاي انسان، دام، طيور و آبزيان شكل گرفت، كه نتايج بسيار باارزشي را نصيب مجريان طرح نمود. پس از تائيد صلاحيت مصرف اين ماده در نهادهاي ذيربط به عنوان يك مكمل غذایی در سال ۱۳۸۳ شركت فردای سبز ایرانیان تحت يك مشاركت ايراني-آلماني به ثبت رسيد و فعاليت رسمي خود را با ورود اين ماده به شكل قرص و پودر آغاز نمود.
فردای سبز ایرانیان فعالیت خود را با واردات قرص خالص جلبک کلرلا با برند ALGOMED آغاز نمود که با استقبال بسیار چشمگیر پزشکان، داروخانه ها و مصرف کنندگان مواجه گردید. سپس با همکاری اساتید و صاحب نظران در دانشگاه های علوم پزشکی کشور اقدام به کارآزمایی های بالینی متعدد برروی برخی بیماری های شایع جامعه (کبد چرب، دیابت، استرس اکسیداتیو، کاهش وزن، التهاب، مشکلات تنفسی و …) نمود که نتایج این تحقیقات اثربخشی و ایمنی آلگومد را در پیشگیری و کمک به بهبود این بیماری ها به اثبات رسانید. نتایج این تحقیقات به صورت مقالات متعدد پژوهشی در مجلات معتبر بین المللی به چاپ رسید و مورد استقبال پزشکان و محققین قرار گرفت.
شرکت فردای سبز ایرانیان با تکیه بر پشتوانه علمی و تحقیقاتی و نیز تکنولوژی و کیفیت منحصربفرد محصولات تولیدی، پس از نیاز سنجی و دریافت نظرات متخصصین امر و با هدف گسترش طیف وسیعتری از مشکلات و کمبودهای تغذیه ای، اقدام به واردات چهار محصول دیگر از خانواده آلگومد نمود. این محصولات نیز همانند آلگومد کلاسیک، بر پایه جلبک کلرلا تولید شدند، با این تفاوت که از نظر برخی املاح و ویتامین ها که کمبودشان در جامعه بسیار شایع است، غنی سازی شدند. این محصولات با عناوین آلگومد D، آلگومد فورت، آلگومد کلسیم و آلگومد ساشه هم اکنون در داروخانه های سراسر کشور توزیع شده و در دسترس می باشند.
لازم به ذکر است، كلرلا ولگاريس دارو نیست. کلرلا ولگاریس يعني كاملترين غذاي طبيعي، يعني غذاي كامل، يعني سلامتي و شادابي. از همه مهم تر كلرلا ولگاريس، یعنی كارخانه تمام عيار توليد مواد بيولوژيك. كلرلا ولگاريس، آينده صنعت تغذيه و داروسازي پزشكي را به خود اختصاص خواهد داد و ما مي‌خواهيم هر ايراني در ايران فردا از كلرلا ولگاريس در سبد غذائي روزانه خود بطور مستقيم از “فراورده های آلگومد”  و يا غيرمستقيم از محصولات غذائي غني شده با كلرلا استفاده نمايد.

خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
آرایشی
بهداشتی
مکمل دارویی
مکمل ورزشی
محصولات جنسی
تجهیزات پزشکی
مادر و کودک