در حال بارگزاری ...
نمایش صفحه 1 از 0
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:
  • موقعیت
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  • ارزان‌ترین
  • زمان ایجاد
  • گران‌ترین
  • پرفروش‌ترین
  • پربازدید‌ترین
کالایی یافت نشد.
جستجو برای عبارت مورد نظر با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تلاش کنید:

  • از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.
  • املای عبارت وارد شده را بررسی کنید.

شرکت پدیده شیمی قرن تولیدکننده محصولات اکتیو موفق به اخذ تاییدیه دانشگاه علوم پزشکی تهران، قطب علمی آموزش علوم بهداشتی کشور برای محصول ژل ضدعفونی کننده فوری دست اکتیو گردید. طبق تاییدیه این مرکز علمی، این محصول قابلیت از بین بردن ویروسها و باکتریها در طی ۳۰ ثانیه را دارد. از ژل ضدعفونی اکتیو در مقابله با کرونا میتوان استفاده کرد.

شرکت پدیده شیمی قرن تولید کننده محصولات برند اکتیو،  دارای گواهینامه ایزو ۱۴۰۰۱ در زمینه مدیریت زیست‌محیطی می باشد که هر ساله پس از ارزیابی های انجام شده توسط شرکت (TUV) آلمان تمدید می‌گردد.

استاندارد ایزو ۱۴۰۰۱ یا سیستم مدیریت زیست محیطی از استاندارد های محبوب سازمان بین المللی ایزو است که پس از استاندارد ۹۰۰۱ در بسیاری از سازمان ها استقرار یافته است.
این استاندارد که الزاماتی را برای حفاظت از محیط زیست و جلوگیری از آسیب رساندن آلاینده های شرکت ها به محیط دارد، می تواند در تمام سازمان ها، چه تولیدی و چه خدماتی استقرار یابد.
این استاندارد همچنین می تواند پوشش دهنده بسیار خوبی به قوانین و مقررات دولتی درحوزه محیط زیست باشد، چرا که الزامات این استاندارد فراتر از قوانین و استانداردهای ملی است.

نتایج نظرسنجی سالانه مصرف کنندگان جشنواره برند محبوب که امسال با حضور بیش از ۳۶۰۰ برند برگزار شد، طی مراسمی روز دوشنبه ۲۲ مهرماه در دانشگاه صنعتی شریف اعلام شد. در این نظرسنجی مردمی، برند اکتیوهوم در گروه "مواد شوینده ظروف و مواد شوینده خانگی" موفق به دریافت تندیس زرین و در گروه "نرم‌کننده حوله و لباس و شوینده لباس" تندیس سیمین این جشنواره را از آن خود نمود و برند اکتیو سافت  نیز در گروه "مایعات دستشویی" موفق به اخذ تندیس سیمین این جشنواره  شد.

بیش از یک دهه است خانواده‌های ایرانی محصولات اکتیو را به عنوان محبوب‌ترین برند در حوزه بهداشت فردی، بهداشت خانه و البسه انتخاب و در سبد خرید خود جای می‌دهند. اکتیو سلامت و بهداشت فردای خانواده‌ها را از امروز اندیشه می‌کند و از توسعه محصول و ارتقای کیفیت باز نخواهد ایستاد و فرصت‌ها را از دست نخواهد داد.

۱۳۸۸سال تولد برند اکتیو سافت بود و مایع دستشویی فوم و صدفی اکتیو به‌عنوان اولین محصولات این برند در حوزه بهداشت پوست تولید و وارد بازار شد. این دو محصول به دلیل کیفیت بالا به‌سرعت مورد توجه مصرف‌کنندگان قرار گرفت.

در سال ۱۳۸۹ محصولات جدید اکتیو رونمایی شد. محصولاتی که با هدف بهداشت و سلامت خانواده تولید و روانه بازار شد. این محصولات که شامل جرم‌گیر سرکج، مایع اتو، مایع دستشویی آنتی باکتریال، مایع ظرفشویی فوم و آنتی باکتریال می باشند، با فناوری نوین و کیفیت بالا تولید و در خدمت خانواده قرار گرفتند.

سال ۱۳۹۰ را می‌توان سال تنوع و نوآوری در محصولات اکتیوهوم نامید. در این سال اکتیوهوم محصولات متنوعی را به سبد تولیدی خود افزود.

سال ۱۳۹۲ برند اکتیو در راستای ارتقای کیفیت و نوآوری در طراحی محصولات گام‌های نوین و بنیادینی برداشت. اکتیو علاوه بر افزایش کیفیت محصولات خود محصولات جدید دیگری را نیز به سبد تولیدی خود اضافه کرد. محصولاتی که در مدت‌زمانی اندک توانستند نام اکتیو را بیش از پیش پرآوازه سازند.

سال ۱۳۹۶ عصر نوآوری برند اکتیو به شمار می‌آید. انقلابی در صنعت تولید شوینده‌های البسه و ظروف. در این سال اکتیوهوم از محصول جدید خود با نام پلی‌واش رونمایی کرد. پودر دستی و ماشین لباسشویی پلی‌واش، چرخه نوآوری در تولید شوینده‌های اکتیوهوم را تکمیل کرد

خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
آرایشی
بهداشتی
مکمل دارویی
مکمل ورزشی
محصولات جنسی
تجهیزات پزشکی
مادر و کودک