در حال بارگزاری ...
نمایش صفحه 1 از 1
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:
  • موقعیت
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  • ارزان‌ترین
  • زمان ایجاد
  • گران‌ترین
  • پرفروش‌ترین
  • پربازدید‌ترین
98٬099 تومان
فروشنده: داروخانه اینترنتی دارونا

گروه دارویی ابیان در سال ۱۳۹۴ و با سرمایه‌گذاری شرکت دارویی گلرنگ فعالیت خود را آغاز کرده است.
این گروه با هدف نقش‌آفرینی در صنعت سلامت اقدامات گسترده‌ای را انجام داده است و هم‌اکنون به صورت تخصصی در قالب دو شرکت مجزا در حوزه‌های دارو (ابیان فارمد) و مکمل‌های دارویی (ابیان دارو) فعالیت می‌کند.
گروه ابیان دارو با تکیه بر تجربه و دانش نیروی انسانی خود، توانسته است تا در سال ۹۶ اولین سری از محصولات تولیدی در حوزه مکمل‌های دارویی را به بازار عرضه کند.
همچنین با توسعه فعالیت‌ها در حوزه دارویی، این شرکت هم‌اکنون دارای سبد کاملی از مکمل‌های است.
علاوه‌بر آن تولید داروهایی در حوزه مغز و اعصاب گامی شگرف در توسعه فعالیت‌های این شرکت بوده است؛ زیرا به‌طور کامل منطبق بر نیاز جامعه و دانش روز دنیا تولید و عرضه می‌شود.

تاریخچه و داستان رشد

گروه دارویی ابیان، شرکتی نوآور و متعهد به کیفیت است که با بررسی و شناخت دقیق نیاز جامعه به‌طور تخصصی و نوآورانه تلاش می‌کند تا با عرضه داروهای شیمیایی و مکمل های دارویی، زندگی سالم‌تر و شادتری را برای مشتریانش که همه اقشار جامعه هستند ایجاد کند.

صنعت دارویی ایران به‌واسطه تحریم‌هایی که وجود دارد، همواره با مشکلات فراوانی مواجه بوده است که این گروه با تولید محصولات دارویی در کشور توانسته است تا بخش اساسی از نیاز کشور را پاسخ دهد.

همچنین گروه ابیان در تولید و تامین داروهای فوریتی و داروهای بیهوشی و مواد اولیه و جانبی دارویی با همکاری شرکای تجاری معتبر خارجی فعالیت گسترده‌ای دارد.

فرهنگ سازمانی

اگر فکر می‌کنید آدم خوش‌فکر و باانگیزه‌ای هستید و به اندازه کافی انرژی برای رسیدن به اهداف بلندپروازانه خود دارید به ما بپیوندید. ما استعداد و توانایی‌های شما را ارج می‌نهیم و شرایطی فراهم می‌آوریم تا شما بتوانید مسیر رشد و ترقی را سریع و آسان طی کنید. افتخار ما همکاری با افرادی سخت‌کوش، مستعد و بلندپرواز است.

این تعریفی است که شرکت دارویی ابیان برای نیروی انسانی خود تعریف کرده است که از این تعریف می‌توان نتیجه گرفت که برای کار و فعالیت در این شرکت پویا، شخص کارجو چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد.

خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
آرایشی
بهداشتی
مکمل دارویی
مکمل ورزشی
محصولات جنسی
تجهیزات پزشکی
مادر و کودک